SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

w ile czasu można coś takiego osiągnąć ?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3229

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 165 Napisanych postów 1228 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 180644
Jak masz dietę, trening, dobrą regenerację, systematyczność to się da, ale czy tobie się uda i jak długo to zajmie to wyjdzie już w praniu. Nie wiadomo jak wygląda twoja sylwetka wyjściowo, jaką plastykę mają twoje mięśnie itd.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 1420 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10667
ronie220


Na porządnym towarze można zrobić się koniem w 2-3 lata. Wiem jak chłopaki na forum rośli.




No to oczywiste, ale podejrzewam, że dawki lecą duże u tych co chcą być nienaturalnie pocięci i estetyczni cały rok, jak i u tych co chcą być wielcy Tylko inna dieta, środki i trening.

No ale co się dziwić, trenując bez saa człowiek po pewnym czasie ma wrażenie, że reżim treningowy, dopięta, droga dieta i suple idą w błoto, zaczyna się zastanawiać się czy warto tyle inwestować w siebie, skoro efekty idą tak wolno, a stosując saa ma się wrażenie, że to białko, węgle i tłuszcze idą od razu w mięśnie bo rosną w oczach

Oczywiście nie polecam nikomu zażywania sterydów, toć to karygodne
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347427
Tak, ale z drugiej stronie na towarze każdy może być wielki Naturalnie tylko nieliczni-ci, którzy trenują bardzo przemyślanie i się przykładają. Wtedy to można nazwać jakims osiągnięciem.
1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
Na towarze każdy.... a jak odstawi, to szybko wróci do normy. Więc nie wiem, czy warto zaczynać, jak ktoś nie planuje być PRO.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 1420 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10667
Tygrys_85
Na towarze każdy.... a jak odstawi, to szybko wróci do normy. Więc nie wiem, czy warto zaczynać, jak ktoś nie planuje być PRO.



To zależy...
Jeżeli dzięki saa przyśpieszysz osiągnięcie maksymalnej formy zapisanej w genach to potem śmiało możesz utrzymymać tą formę bez saa, ale fakt dalej nie urośniesz, zostaje szlifowanie sylwetki, ale tu też geny ograniczają pole manewru. Inaczej sprawa się ma jeżeli chcesz przekraczać granice genetyczne, wtedy bez saa nie utrzymasz dużej masy mięśniowej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 1420 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10667
ronie220
Tak, ale z drugiej stronie na towarze każdy może być wielki Naturalnie tylko nieliczni-ci, którzy trenują bardzo przemyślanie i się przykładają. Wtedy to można nazwać jakims osiągnięciem.




Tu masz racje, każdy może być dzięki saa wielki, ale nie każdy może mieć wielką czystą masę Chodzi mi o to, że łatwo zrobić z siebie górę tłuszczu, glikogenu i wody, bo tu wystarczy jeść dużo i dużo wbijać, ale dużo trudniej zrobić z siebie np. 110 kg czystych mięśni na niskim bf, tu już jest potrzebna ciężka praca i czas oprócz towaru. Każdy ma swój cel.
To oczywiście kwestia ambicji lub poziomu bigoreksji

Według moich spostrzeżeń co do naturalnego budowania mięśni, to zauważyłem, że jak ktoś nie ma dobrego genu do tego, szczególnie gdy ma jakieś słabe partię, to jakby się latami nie starał to może nigdy nie osiągnąć tego co mu się "marzy". Ale to nigdy nie był sprawiedliwy sport, sam mam kolegę, który może miał z jeden cykl na saa, diety nigdy nie trzymał, suple od święta a na siłowni bije estetyką sylwetki, proporcjami ciała i siłą większość osób z podobnym stażem, którzy już mają za sobą kilka lekkich cykli i cały czas trzymają dietę i podjadają suplementy. Aż strach pomyśleć co mógłby osiągnąć gdyby wziął się za kulturystykę na poważnie ale on woli być spawaczem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
justtraning

To zależy...
Jeżeli dzięki saa przyśpieszysz osiągnięcie maksymalnej formy zapisanej w genach to potem śmiało możesz utrzymymać tą formę bez saa, ale fakt dalej nie urośniesz, zostaje szlifowanie sylwetki, ale tu też geny ograniczają pole manewru. Inaczej sprawa się ma jeżeli chcesz przekraczać granice genetyczne, wtedy bez saa nie utrzymasz dużej masy mięśniowej.


Sprawdź to na sobie. Później pogadamy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 1420 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10667
Daj mi w to wierzyć człowieku

Póki co mam 2 cykle za sobą i po każdym z nich w czasie offu nie wracałem do tego co było przedtem, a nawet zauważałem delikatny progres. Odblok, dieta, trening i suple przemyślane. Osoby, które jeszcze nie są nawet blisko swojej "granicy genetycznej", a wracają po cyklach do punktu wyjścia, robią to dlatego, że na cyklu i po nim te wszystkie czynniki często kuleją. No i nie należy mylić masy ciała z mięśniami, bo nie da się zrobić 5-8 kg mięśni w miesiąc czy dwa, wiec to normalne, że człowiek maleje po cyklu, dlatego ja nie oceniam przyrostów na cyklu tylko 4-6 tyg po nim.

Ja nie zacząłem koksować, bo przestałem rosnąć, lecz dlatego, że chciałem to rosnąć szybciej. Czy to pójście na łatwiznę w moim przypadku? Owszem, ale ja nikomu niczego nie muszę udowadniać, jedni mają doping genetyczny, a inni sięgają po syntetyczny.

Może za parę lat zmienię zdanie, ale gdybym teraz wierzył w Twoje słowa to już rzuciłbym doping w cholerę, a może nawet całą siłownię, bo w naturalnym tempie to się sylwetki dorobię dopiero po 35 roku życia

Oczywiście ostatnie zdanie to żart, zanim ktoś się rozpędzi....



Zmieniony przez - justtraning w dniu 2016-09-02 12:32:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
Spoko. Ja piszę o odstawieniu, a nie przerwie w cyklu. Na jak długo odstawiłeś? Odstaw na kilka miesięcy i okaże się, że przytyłeś tyle, ile byś zrobił w tym czasie naturalnie. Masz tu zdjęcie Martineza: http://i.imgur.com/ci63V.jpg po 7 miesiącach pobytu w więzieniu. Stracił jedynie 27 kg. No i nie głodzili go, miał też siłownie... Wiesz czego mu brakowało?

EDIT: Tak martinez wygląda jak nie siedzi w pierdlu : https://i.ytimg.com/vi/4b3XLy9x3hw/maxresdefault.jpg


Zmieniony przez - Tygrys_85 w dniu 2016-09-02 12:45:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
da sięzrobić ale dopiero za rok ocenisz w jakim to kierunku idzie, jeden będzie miał bułki na brzuchu a inny bardziej płaskie kostki

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

brak DOMS'ów tylko na jednej partii- zły trening?

Następny temat

Trening mięśni brzucha.

WHEY premium