SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

w co zainwestowac ? ? //please!!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 776

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 267 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1573
witam ! Cwicze juz ponad 3 miechy , mam diete , na silke chodze 3 ray w tygodniu wykonujac trening typowo na mase , i wszystko narazi jest git , do tego jem multi vit-amin sport z olimpu . Mialem zamiar kupic sobie kreatyne , ale widzialem we wszystkich postach ze narazie nie ma sensu , ze najlepiej brac po minimum 0,5 roku stazu na silce , wiec jesli tak jest to dam se narazie spokuj , ale jest kwestia tego rodzaju , ze z ta moja dietą jest roznie , nie zawsze wyrabiam sie ze wszystkim , wiec czy moglbym zakupic sobie jakies bialko i np. carbo , bylo by mi wtedy latwiej wyrobic bilans dzienny B/W/T . Czy nie jest na to za wczesnie ? Czy moge to brac pomimo niskiego stazu?

prosze o pomoc , moze jakas inna odzywka? moze moge kreatyne?

czekam na odpowiedzi !!!
pozdro


Zmieniony przez - stickemup. w dniu 2008-08-10 23:16:05

nikt juz nie pamieta ile bylo jego staran , wiele jak jarania kruszonego na wyzwania z kazdym nastepnym dniem plan ten sam od paru lat wola walki chec przezycia ...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3911 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32241
Narazie to dociagnij te pol roku na sucho, ale skoro koniecznie chcesz jakies suple to kup bialko, jezeli masz oczywiscie braki w diecie.

zuo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 179 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1301
Jesli masz braki w diecie nie jest za wczesniej.Proponuje zamiast osobno carbo i bialka mix czyli gainer.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 267 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1573
ale czy jak bede bral np gainera moge sie wtedy spodziewac lepszych efektow niz na samej diecie? Mi chodzi tylko o sucha mase miesniową , nie mam zamiaru budowac tkanki tluszczowej i czy z zgainerem da rade to osiagnac?? Aha , i jak mam to dawkowac? Ile razy na dzien sie to bierze ? i czy mam dobrac sobie dawki sam? Czyli jak w dniu brakuje mi w diecie 100g bialka , a odzywka ma np 50g bialka na 100g i biore ja 2 razy dziennie , to znaczy ze mam wziasc dwa razy po 100g odzywki?

pozdro!

nikt juz nie pamieta ile bylo jego staran , wiele jak jarania kruszonego na wyzwania z kazdym nastepnym dniem plan ten sam od paru lat wola walki chec przezycia ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 910 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20668
Tak dobierasz ją sobie sam wg braków w diecie!

Na sucho to nawet trawa nie urośnie.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak przyjąć zakupiony zestaw?

Następny temat

BIałkooo

WHEY premium