SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wódka czysta i żołądkówka gorzka ile btw ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 38102

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
no aj włsnie bedę wliczał wódkę do kalorii :) wiem że głupota no ale nie stety nieda się żyć z ludźmi z którymi żyje nie pijąc (próbowałem) bo zawsze na bilard się pojedzie na imprezke to trzeba wychylić tego borowara albo wódke a ze na ckd jestem to wódke.
Więc w dni w które bede widział że ide chlać to postaram się spożyc dzienna iloc białka a tłuszcze i ww minimum żeby neimiec zbyt duzego nadmiaru kalorii.

Wiem ze to itak bedzie przeszkadzało w redukcji no ale chyb lepiej niż wszamć całe dzienne zapotrzebowanie na b,t,w, i puźniej jaszcze wóde.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 260 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3672
gdzies tam kiedys czytalem ze pomimo tego ze alkohol ma 7kcal to nie stanowi on paliwa dla miesni. wiec chyba sie nie odklada w postaci tluszczu?? pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
a od kiedy miesnie to tluszcz?

Zmieniony przez - Sachem w dniu 2005-02-11 15:33:49

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 148 Napisanych postów 5203 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25305
w jaki sposób alkohol sie zmienia w słonine?

Żeby życie miało smaczek
raz omeczka
raz treniaczek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
alkohol może być tylko spalany on sie nie odkłada tylko nadwyżka kalorii z innych zrudeł się odłoży

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
a
no to chyba że tak nie wiedziałem tego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"alkohol może być tylko spalany on sie nie odkłada tylko nadwyżka kalorii z innych zrudeł się odłoży"

Może dlatego alkoholicy w znacznej częśćto chodzące szkieletory.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2585 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17421
jak by twoim jedynym posilkiem w ciagu dnia bylo kilka flaszek wina tez bys gruby nie byl

!-=PEACE, LOVE & TOLERANCE=- !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4520 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18018
dokladnie eska... hehhehehehe i tu masz racje

Your body cannot go where the mind has not gone first.

><((((º>`·.¸¸.·´¯`·.¸¸><((((º>.·´¯`·..><((((º>`
·.¸¸.·´¯`·.¸¸><((((º>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
ciekawy temat, a jak to jest z browarem??

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SKD - przepisy lub cos w tym rodzaju

Następny temat

Oliwa

WHEY premium