SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

virtualia/blog/staram sie

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8139

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1731 Wiek 24 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23497
kompleksy to mają kobiety które nie mają odwagi wziąć udziału w takim projekcie i nie chce im się zapierniczać na siłownię , czytałem, nic takiego tam nie nasmarował, wskazał miejsca do których masz się przyłożyć i tyle, dostosuj się bo warto słuchać pumy

na mięsień czworoboczny macie szrugsy, typowe ćwiczenie na ten obszar ciała, macie też wiosłowanie, moje ulubione ćwiczonko które świetnie działa u mnie na całą górę pleców, nie żałuj potu tutaj.

tył ud - głównie mięsień dwugłowy, będzie się cudownie napinał w butach na obcasie, nie obijaj się jak go ćwiczysz heh

twój brzuch pierwsza klasa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 157 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1126
Zmieniam siłownie( stara zamykaja ) i bardzo dobrze. Przepełniona, sprzet czesto "out of order"...zero klimatu. Zreszta od jakiegos czasu przestałam cwiczyc, pilnowac diety...nie mam diety jem byle co, czesto slodycze. Na efekty nie trzeba bylo dlugo czekac. Przytyłam i nie podobam sie sobie buuuu
Zbliża sie lato wiec trzeba troche zawalczyc o estetyczny hehe wyglad ;)Bede cwiczyc z facetemktory ma duze doswiadczenie i wyglada tak ze....ech :)

i znow bede jesc te znienawidzone kurczaki brrrr ale wybor jest prosty albo kurak albo cellulitis:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Powodzenia

Jest wiele innych mięs, które możesz jeść zamiast kury no i wiele różnych sposób robienia kury
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 157 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1126
ale mnie meczy szykowanie jedzenia w te cholerne pudełka :(( tez tak macie?


ostatnio jem weglowodany z cyklu ( ciemny chleb, makaron,ryz, ziemniaki) tylko po treningu. Podobno tak jest korzystnie na palenie fatu. Jem 5x dziennie bialko + warzywka rozniste. rano do sniadania czasami owoce szamam. Zobaczymy ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1731 Wiek 24 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23497
też tak mamy

gdzie byłaś pół roku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 157 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1126
e jak to gdzie na silowni :)



Zmieniony przez - virtuali a w dniu 2010-11-13 18:20:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 327 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4131
Ale fajna sylwetka :)
Powodzenia dalej :)

Zapraszam do mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1731 Wiek 24 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23497
to dawaj fotki nowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
?????
O kurcze jakbym ducha zobaczyla
Witaj
A ww. wiesz redukuja sie roznie nawet jedzac w kazdym posilku, byle trzymac sie zasady obranej przez siebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 157 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1126
oj tam zaraz ducha :) Witaj Obliques. obiecuje poprawe, bede czesciej zagladac. Niestety nie mam czasu by zdawac dokladne relace co z czym i jak czesto ;)

foty dodam za jakis czas...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening regeneracyjny - proszę o poprawę

Następny temat

Więcej nie znaczy lepiej

WHEY premium