SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

venom dla kobiety

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3834

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 134 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8246
Witam,
co sądzicie o braniu Venoma przez kobietę?
Generalnie z własnego doświadczenia wiem ze jest to bardzo mocny środek i nieźle mnie porobił.
Na necie czytam że raczej odradza się brania go dziewczyną. Osoba o której ja pisze to hokeistka trenująca 3 razy w tygodniu + mecz co sobote, do tego chodzi na aerobik, ma dobrej jakości mięśnie, szczególnie nóg, ale również wysoki bf, co jakiś czas również chodzi na siłownię (stale ogólnorozwojówka) plus basen raz w tygodniu. Jest osobą aktywną fizycznie, mającą tendencje do tycia zwłaszcza w okolicy bioder, ud i pośladków.

Co możecie powiedzieć odnośnie venoma dla tej osoby? Prosiłbym o uzasadnienie jeśli możecie, sam brałem venoma i wiem jak działa, z własnego doświadczenia, mogę go polecić kobietą, ale moje doświadczenie nie ma tu zbytnio żadnego znaczenie, bo każdy jest inny, dlatego proszę o rady.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 134 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8246
Nareszcie konkrety :)
Możesz coś przybliżyć odnośnie działania spalaczy na hormony? które składniki oddziałują, lub jakie hormony są narażone.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
never!!

co najwyzej moze wziac Redline lub Tight
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 134 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8246
Dlaczego nie jest dla kobiet?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zbyt mocny, niewiadomo co tam jest

a najlepsza na pozbycie sie tluszczu z bioder jest yohimbina, ktora znajdziesz w redlinie i tight
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 134 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8246
Dzięki ;)
właśnie czytałem o tym tight i yohimbinie temat na sfd: https://www.sfd.pl/Tight_czy_Venom_dla_dziewczyny-t409205.html

obliques śmieje się z tego że yoha powoduje spalanie miejscowe, i mimo wszystko muszę się z nią zgodzić, choć yohy nie brałem (jeśli się mylę, i faktycznie tak działa, to przyznaje się do błędu)
Venom na mnie podziałał w sam raz, ale fakt jest taki że jestem facetem, ale jak czytam na necie wpisy kobiet biorących Venoma, to chyba pozwolę mojej pannie go wziąć, większość z tych kobiet ma raczej niewielki bf sądząc po wadze i wzroście, a venom jest raczej dla osób zdrowo zalanych, moja panna ma co rzeźbić, sporo mięsa na nogach, barkach i plecach, ale jest to przykryte smalcem, chce pociąć zarówno mięso jak i fat więc venom będzie chyba odpowiedni do tego, zawsze w razie jakichś sidów można odstawić (oddać mi :D ) i kupi tight czy tse :)

Jak macie jeszcze jakieś opinie odnośnie Venoma dla kobiet, piszcie proszę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak dla mnie to jej to mozesz polaczyc z efedryna i clenem... nic mi do tego

powiem ci tylko ze strasznie glupio robisz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 134 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8246
Dlaczego tak piszesz? co ma połączenie efki i clenem do mojego tematu ?

Jeśli mi to odradzasz to ja to rozumie, i szanuje twoją wypowiedź, ale dlaczego tak? Piszesz że za mocny, jeśli mozesz poprzyj proszę swoją wypowiedź przykładami, z badań jeśli jakieś były, lub składu, niestety większość składników jest mi nieznana, stąd też moje pytanie odnośnie tego specyfiku, większość userów na forach z góry pisze NIE DLA KOBIET! ale skąd to info ? Brała to jakaś kobieta i źle reagowała? Prosiłbym o informacje o tym jeśli takowa sytuacja zaistniała.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1309 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24448
Takie spalacze sa dla zejscia ponizej 10% bf a jak wiadomo dla kobiet taki poziom bedzie bardzo,bardzo niezdrowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2339 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31865
ogólnie nic co z ALRI nie dawałbym kobiecie

Sounds Like A Melody

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 134 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8246
Dlaczego Rusedski? mają kiepskie/niebezpieczne produkty ? możesz coś więcej o tym napisać ? Nie siedzę na bieżąco w suplach.

koksmaciek a jak to będzie wyglądało u osób z bf powyżej 20 ? analogicznie rzecz biorąc, dla tych osób będzie on bezpieczniejszy tak ?

Zmieniony przez - forever88 w dniu 2008-10-31 20:31:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
koksmaciek - kobiety z wysokim bf odczują działanie johimbiny. piszę to z praktyki moich klientek.

z mezczyznami jest troche inaczej, tu faktycznie joha nadaje się przy niskim BF

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HP+shock Therapy-jak to brać w ciagu dnia???

Następny temat

Co jeszcze?

WHEY premium