SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

vcld pomoc w ułozeniu diety

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1005

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 470
witam mam pewien problem a moze nie problem a tyle co jest chyba na to za głubi startuje z ta dieta ale nie wiem jak ułozyyc jakiś prosty plan zyywieniowy chodzi mi tu o 1 dzien bo bede chciał jesc cały czas to samo (jak bym kombinował to gow.. z tego by było znajac mnie)

dzis na sniadanie wrzuciłem 3 kromki chleba pelnoziarnistego + twarozek smietankowyy+pomidor na obiad 250g piersi z kurczaka 200g ryyzu brazowego pomidor+ogorek

i w tym problem ze nie umiem tego jakos sensownie policzyc zrobic sobie tabelki dobowej itp jak byy ktos pomogł bede wdziecznyy jak cos moge zrewanzowac sie krata piwa ;d

z kcal chce zejsc poznizej 1500 biała potrzebuje 250g tłuszcze,weglowodany jak najnizej

naprawde bede b wdziecznyy za pomoc

jak cos mozna pw
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
Przejrzałem Twoje tematy i mogę powiedzieć jedno - zamiast kombinować zarówno z dopingiem jak i vlcd zacznij jeść normalnie i trenować, to że będziesz się głodził i zagryzał clen efektów Ci nie da, przynajmniej nie na dłuższą metę i zapewne nie takich jak byś oczekiwał.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699698
dokładnie jw
tylko krzywdę sobie robisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Osoby niedoświadczone nie powinny się za to zabierać. Nie wiedząc jak ułożyć zdecydowanie się do nich zliczasz.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Revers diet ??

Następny temat

Dieta - co zmienić?

WHEY premium