SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Revers diet ??

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1421

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 250
Witam,
proszę was o pomoc w podjęciu decyzji do dalej robić ze sobą. Cel jaki założyłem sobie jakieś 1,5 roku temu osiągnąłem ( redukcja ze 115 kg i około 40 % BF otyłość stopnia II ). Od 3 m-cy trening FBW na siłowni a w DN spokojne cardio, w zeszłym roku cały sezon rower górski i około 3 kkm. Nie udało mi się pozbyć opony na brzuchu i to właściwie jest główny mankament. Co dalej robić ? Revers i nadbudowanie mięsa ?, i potem znowu ciąć czy jechać dalej tak jak jest ? Przykładowy zrzut z diety pokazuje głównie makro jakiego się trzymam. W DT podbijam węgle tak do 150-180 g głównie z kasz, ciemnego ryżu bardzo rzadko ciemne pieczywo.
Za wszystkie wskazówki będę wdzięczny ...


Wiek :37
Płeć : mężczyzna
Waga : 85
Wzrost : 187
Obwód klatki : 103
Obwód ramienia : 32
Obwód talii : 88
Obwód uda : 55
Obwód łydki : 38
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : 15%
Aktywność w ciągu dnia : praca
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 3x w tygodniu siłownia - FBW, w DNT aero
Odżywianie : mam słabość do słodyczy, ale staram się ograniczać
Cel : redukcja - revers
Ograniczenia żywieniowe : brak
Stan zdrowia : ok
Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : Animal Cuts, Redline MD2
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : tak
Stosowane wcześniej diety : zbilansowana

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
Wrzuć zdjęcia sylwetki, wtedy będzie można mówić coś więcej o celach.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699603
Zacznij może kolego od wywalenia cukru z diety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 250
Koniu151
Wrzuć zdjęcia sylwetki, wtedy będzie można mówić coś więcej o celach.


Koniu151 - jak mówiłeś tak czynię ...




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 250
flex1976
Zacznij może kolego od wywalenia cukru z diety


Flex1976 - myślałem, że ( teraz oczywiście wyolbrzymię ) można jeść "wszystko" byle bilans i makro się zgadzały. Cukier to oczywista, oczywistość, też mnie kłuje w oczy ale słodziki mi nie podchodzą czuję chemię i już. A kawę uwielbiam ( zawsze słodziłem ok 12 g ) i cukier i tak zredukowałem. Ale masz rację, popracuję nad tym ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
Pomyśl o ksylitolu w zamian, nie poczujesz różnicy w smaku. A co do sylwetki to bym jeszcze to podciął kilka tygodni.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 964 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7500
podciac i niebawem bym polecal sie przylozyc ladnie do FBW bo pamietam jak wazylem 70kg to mialem łapke kolo 32 cm ;) reverse moim zdaniem moze byc okej,tylko umiejetny . kTO Ci ukladal diete?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 250
Z łapą wkradł się błąd wpisałem obwód przedramienia, w bicku nieco lepiej 36 cm, dieta się zmieniała w zależności od fazy odchudzania ale wszystko sam na podstawie materiałów z tematów podwieszonych. Z ksylitolem coś gdzieś słyszałem muszę rozeznać temat. Trening FBW ładnie mi wchodzi mam jedynie problem z uchwytem przy MC
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna do oceny, 90kg

Następny temat

vcld pomoc w ułozeniu diety

WHEY premium