SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

usa

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3365

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 160 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1661
Jestem ciekawy pewnej rzeczy. Wie ktos czy latwo w dzisiejszych czasach dostac wize do usa? Ile taki proceder mze trwac? jesli sie orientujecie to piszcie.:):)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1230
Obecnie odrzucaja 20-30% wnioskow, z czego glownie osoby z niskim dochodem i bez " wiarygodnych " dowodow pobytu / powrotu. Szczgolnie lubia sie czepiac mlodych malo zarabiajacych sprzedajacych bajki o pobycie 4-5 miesiecznym u rodziny w celu " zwiedzania ". Trzeba isc na tak zwanego " pewniaka " i wize napenwo dostaniesz, poczucie humoru i usmiechy sie tez przydaja ;)

Zmieniony przez - Maxur w dniu 2010-08-01 06:30:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 96
Jestem Jareczek, mały gnojek z Kanady
Chciałem być bardzo fajny i mieć tu kolegów.
Chciałbym tez fajnie wyglądać ale nie wyglądam.
Postanowiłem wiec spróbować wydymać Was i lansowałem się z nieswoim fotkami. Jednak niedobrzy moderatorzy zdemaskowali mnie i prawda wyszła na jaw:

https://www.sfd.pl/Nie_wchodz_do_Spama_bo_tam_mozesz_spotkac_Barana_-_Spam_Doping_Jol_Pusikety-t451132-s240.html
https://www.sfd.pl/Nie_wchodz_do_Spama_bo_tam_mozesz_spotkac_Barana_-_Spam_Doping_Jol_Pusikety-t451132-s198.html


A ja nadal musze być bardzo fajny bo tylko tu byłem wielki i miałem kolegów, internet to mój świat. Przegiąłem i dostałem bana wiec za wszelką cenę muszę się teraz mścić.
Doprowadziłem do konfliktu w dziale i zamknięcia spampostu. Szukałem gdzie mogę ukąsić.
Znalazłem iż moderatorzy i userzy forum mają konflikt z byłym porucznikiem SB . ***** domagał się od Mateo IP modów i userów działów SW, ludzi których nie znam i którzy nawet nie wiedzą gdzie znajdują się działy doping na SFD
Teraz mam nowego kolegę, sprzedałem mu adresy i inne dane, teraz jestem ważnym konfidentem i donosicielem. Ale to nic, bo mam kolegę, który we mnie wierzy.
Uważajcie bo wiecie teraz, ze nie żartuje i jestem do wszystkiego zdolny.
Zakładam teraz swoje forum, kulinarne- www.konfitury.pl zapraszam!!!


Zmieniony przez - Banan w dniu 2010-02-28 13:11:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 96
Jestem Jareczek, mały gnojek z Kanady
Chciałem być bardzo fajny i mieć tu kolegów.
Chciałbym tez fajnie wyglądać ale nie wyglądam.
Postanowiłem wiec spróbować wydymać Was i lansowałem się z nieswoim fotkami. Jednak niedobrzy moderatorzy zdemaskowali mnie i prawda wyszła na jaw:

https://www.sfd.pl/Nie_wchodz_do_Spama_bo_tam_mozesz_spotkac_Barana_-_Spam_Doping_Jol_Pusikety-t451132-s240.html
https://www.sfd.pl/Nie_wchodz_do_Spama_bo_tam_mozesz_spotkac_Barana_-_Spam_Doping_Jol_Pusikety-t451132-s198.html


A ja nadal musze być bardzo fajny bo tylko tu byłem wielki i miałem kolegów, internet to mój świat. Przegiąłem i dostałem bana wiec za wszelką cenę muszę się teraz mścić.
Doprowadziłem do konfliktu w dziale i zamknięcia spampostu. Szukałem gdzie mogę ukąsić.
Znalazłem iż moderatorzy i userzy forum mają konflikt z byłym porucznikiem SB . ***** domagał się od Mateo IP modów i userów działów SW, ludzi których nie znam i którzy nawet nie wiedzą gdzie znajdują się działy doping na SFD
Teraz mam nowego kolegę, sprzedałem mu adresy i inne dane, teraz jestem ważnym konfidentem i donosicielem. Ale to nic, bo mam kolegę, który we mnie wierzy.
Uważajcie bo wiecie teraz, ze nie żartuje i jestem do wszystkiego zdolny.
Zakładam teraz swoje forum, kulinarne- www.konfitury.pl zapraszam!!!


Zmieniony przez - Banan w dniu 2010-02-28 13:11:29
...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 1 regulaminu
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 280
...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 3 regulaminu
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1230
Jezeli masz zamiar mieszukac tutaj pracowac itd tak jak to robia polaczki w UE, to bez rodziny ktora ma tutaj papiery niemasz szans, jedyna opcja dla Ciebie to slub z obywatelem USA lub stalym rezydentem ( Zielona Karta ), lub armia ale tej drogi nie polecam ( 2 letni kontrakt w tym 4 misje Iraq / Afganistan ) wiec wycieczka w 1 strone wsumie.

Jak cos to pisz na priv postaram Ci sie objasnic pare " drog ", jest jeszcze opcja wizy studenckiej ale musisz miec te 40.000 zl zeby miec szanse sie " zalapac " ale musisz oczywiscie chodzic do szkoly regularnie i nie masz pozwolenia na prace.

Wiecej na priv ( odpisuje ok 24h po czasie, ze wzgledu na " zayeb " i roznice poprzez strefe czasowa )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12472
Maxur tak z ciekawości jak wyglada teraz sytuacja z pracą oraz czy kryzys jest tak bardzo widoczny?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 402 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2218
Lipnie w tym USA, w Australii jak masz wize studencka to mozesz legalnie pracowac 20h w tygodniu, a i tak pracuje sie wiecej. Poza tym ta wiza do czegos sluzy, czyli jak zdobedziesz kwalifikacje porzadane przez imigracje to mozesz tutaj zostac jako rezydent, w usa w ogole nie ma takiej opcji po skonczeniu studiow.
Nie majac legalnego kontraktu w ogole nie warto sie tam pchac z tego co piszesz, chyba ze kogos fascynuje podawanie cegiel na budowie za 5 baksow za h razem z meksykanami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4590 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40065
Ta i za 20godzin zarobisz tyle, ze zastanawiasz sie intensywnie w jaki sposob masz ulokowac te wielkie pieniadze.

Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 402 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2218
Gowno zarobisz Nawet w 40...tu sie nie przyjezdza zeby wyciulac i odlozyc jak do UK, tylko zeby zostac - Australia to plan dlugofalowy.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

GDZIE KUPUJECIE ODZYWKI POMIJAJAC WWW.?

Następny temat

Vitamin-shop w Belfaście

WHEY premium