SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ufc 149 Cheick Kongo vs. Antônio Rodrigo Nogueira

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4174

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1097 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8986
ziomal_krk

Na pewno Nog zafunduje KO Kongo(Kongowi? ) ...


jak Mir znokautowal Crocopa, Ortiz udusił Badera ,Barcelone wyeliminowało Chalsea a Real Leverkusen to moim zdaniem naprawde wszystko jest możliwe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 735 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3345
jakie Leverkusen?

Możecie zamykać mi usta, ale to ja jestem moralnym zwycięzcą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 3897 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50633
Siwex33 :

Tia , Crocop totalnie bez formy , Ortiz czysty fart , co do Barcy to sie nie wypowiadam .
Nie mowie ze nie ma takiej opcji ale bedzie to tylko i wylacznie czysty fart jak tak sie stanie ... Kongo Hardonkowi zafundowal TKO , Wygral decyzja z Mirkiem ( ktory byl w o niebo lepszej formie niz w walce z Mirem ) , dominował w stójce z Valasquezem ( a wiemy jak sie skonczyla walka Nog-Valasquez ) .
Reasumując nie wiem czym Nog ma mu zagrozic w stójce ... wiadomo ze jak walka znajdzie sie w parterze to moze byc szybkie poddanie , no ale jeszcze jakoś musi Nog tam zejść ( oby nie po Knockdownie od Cheick'a )

Zmieniony przez - ziomal_krk w dniu 2012-04-26 22:05:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 92 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 968
Napisałem że "raczej" a nie że na pewno tak zrobi... Konga też lubie ale chodzi mi o stójke Noga w walce ze Schabem lub Mirem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
Imo Boks Noga jest nie doceniany z Schaubem sporo osób go skreślało-Zafundował epickie KO,Mir był już po drugiej stronie(wiem ,że matematyka w mma się nie liczy ,ale Mir mógł trafić Konga,co do porównania z cro copem to moim zdaniem troche bez sensu(Cro cop sprawna tylko lewa ręka,rozyebane kolana bez kopnięć)Prime CC to fatalny matchup dla Mira,ze swoim świetnym sprawlem i niezłą defensywną gardą mir mógłby liczyć co najwyżej na fuksa jak miał randleman,ale mir byłby zbyt wolny.Pamiętajmy ,że z Pride owców jest jeszcze Barnett(tak wiem miał walki w UFC najpierw).W ogóle jak dla mnie to MMA wcale się tak nie zmieniło od 2005,niektórzy starzy wyjadacze jak CC ,przegrali z kontuzjami i złamali się psychicznie,ale np. ledwo chodzący Nog znokautował top 10 Schaba.Co do Noga z Kongiem stawiam na Poddanie gilotyna po ciosie Kongo się osunie i wtedy w stylu Mira będzie koniec.(pamiętajmy ,że Kongo w dwóch ostatnich walkach był już w krainie wiecznych łowów,tylko z Barrym wygrał dzięki sercu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
Nog jako ostatni z Pride'oców trzyma jeszcze poziom

Lol, a Hendo? Shogun? Rampage? Alistair? Barnett?

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
wagi ciezkiej mialem na mysli, a ali to dopiero po prode zacza trzymac poziom :D fakt o barnecie zapomnialem

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2413 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20417
Ja też zawsze byłem za Kongo ale myślę, że będzie ciekawie ;) Liczę na jakieś ładne KO

"Ten, kto nigdy nie upadł, nie wie, jak się podnieść" - Fedor Emelianenko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 546
Kongo to bardzo dobry zawodnik, ma znakomitą stójkę oraz niesamowite warunki fizyczne, a w ostatnich latach podgonił parter. Cheick musi wygrać z Nogueirą, gdyż po słabej walce z Mitrione i po "dziwnej" przegranej ze słabym Huntem (bilans walk 8-7) kolejna porażka mogłaby go skreślić z UFC. Po walce z Nogueirą ma zakontraktowaną jeszcze jedną walkę dla UFC. Na szczęście Kongo ma olbrzymie serce do walki oraz jest ostatnią osobą, która by odklepała co było widać w walce z Mirem czy Velasquezem, gdzie przyjmował tyle ciosów, że większość zawodników by odklepała. Na koniec powiem, że jestem całym sercem za Kongo i moim zdaniem wygra przez nokaut.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
Kongo jest dobry ,ma dobrą stójkę nawet,ale Hunt w formie jest jeszcze lepszy przecież od tak nie wygrał WGP k1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozmiar Spodenek MANTO

Następny temat

MMA ATTACK 2 - live

WHEY premium