SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ułożenie treningu dla początkującego (KURS INSTRUKTORA)

temat działu:

Trening dla początkujących

Ilość wyświetleń tematu: 1384

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 89 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 522
Witam

Czy ktoś mógłby ułożyć mi prawidłowy trening dla początkującego, z założeniami czasem itp.

Aktualnie zdaję egzaminy, oblałem specjalistyczny, niestety nie wiem na czym, możliwe że na tym właśnie

Dla zaawansowanej osoby umiem ułożyć bezproblemowo, ale nie wiem czy dobrze potrafię dla amatora, to ma być obwodowy trening, obwód z podziałem

ps. w materiałach jest trochę niezrozumiale, do tego ktoś mi zamącił...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 89 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 522
wiadomo że trzeba coś usłyszeć o tej osobie i ją przede wszystkim widzieć, an kursie oni o to nie pytają, trzeba napisać dosłownie jeden dzień treningowy dla początkującego lub średnio lub zaawansowanego
Co do leszczy to sam o sobie tak często mówię, na początku tym bardziej byłem leszczem, normalnie przecież nie powiedziałbym ej ty leszczu daj kartkę to ci rozpiszę... a wy wszyscy tak na poważnie i z żalem...

ps. nie wiem czy to zdam, jeżeli nawet to raczej nie będę w tej branży, szkoda mi po prostu pieniędzy "zainwestowanych" w te uprawnienia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
A jak klient będzie chciał trening, to też będziesz to konsultował na sfd?

Trochę powagi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347433
Nie znasz podstaw,więc może lepiej,byś nie miał papierka ?

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 89 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 522
Robicie z igły widły, po pierwsze mam wątpliwości, po drugie mogłem Was o to nie pytać, ale pomyślałem że ktoś jest tu na tyle inteligentny że nie będzie zaraz z rogami, tylko odpowie, po trzecie nie będę instruktorem - wpier... się w koszta kursu a robota mało opłacalna, jakbym nie opłacił całości z góry to bym zrezygnował, chciałbym chociaż to zdać bo szkoda kasy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1382 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84553
to po co wogóle na to sie zdecydowałeś nic nie wiesz o najprostrzych rzeczach jakim jest trening to pikuś ,aż strach pomysleć co ty możesz wiedzieć na temat odżywiania ,bez obrazy ale im mniej instruktorów na Twoim poziomie tym lepiej dla innych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 89 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 522
Nie rozumiesz, wiem jak ułożyć trening tylko chcę żeby to im się spodobało..
Dobra nie istotne, napiszę Wam jak ja to widzę i ocenicie ok?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 89 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 522
Daję przykł. plan dla leszcza
Może taki być wg Was?


Założenia tr.
Czas trwania treningu 45-60 min
Przerwa między seriami 60sek
15 min rozgrzewki

Pon
Klatka
-wycisk. szt. na ław. Skośnej 4s
-rozpiętki na skośnej 4s
-wycisk. szy. na płaskiej 4s
Barki
-unoszenie sztangielek bokiem 4 s
-wyciskanie sztangielek siedząc 3s
-unoszenie szt. W opadzie tułowia 4-3s
Triceps
-prostowanie łokci z drążkiem górnego wyć 3s
-wyciskanie francuskie sztangielki oburącz 3s


Środa
Plecy
-ściąganie drążka górnego wyciągu do klatki 4s
-podciąganie sztangi w opadzie tułowia do brzucha (wiosłowanie)4s
-przyciąganie sztangielki w op. Tułowia 4s
-martwy ciąg 4 s

Bic
-uginanie przedramion naprzemiennie z suplinacją nadgarstków 4s
-ugin. Ram. ze sztangą stojąc 4s

Pt

Nogi
-przysiady ze sztangą 4-5 s
- wykroki ze sztangielkami 3-4s po 20 kroków na każdą nogę
-martwy ciąg ze szt. (dwugłowe) 4s

Brzuch
3 obwody po 3 ćwiczenia
liczba powt 15-20
przerwa pomiędzy obwodem 60s.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 89 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 522
i tu mam pytanie, czy lepiej podać im taki split, czy pójść na łatwiznę i rozpisać obwód 3 razy w tyg
moim zdaniem obwód to g...no i lepiej zapodać split i konkretne ćwiczenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1382 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84553
nie wiem co rozumiesz pod słowem pójść na łatwizną bo tylko próbujesz ułożyć plan dla POCZĄTKUJĄCEGO i jak to mówisz ''konkretne ćwiczenia'' zadaj sobie pytanie jakich ćwiczeń potrzebuje POCZĄTKUJĄCY
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 89 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 522
Strzelec nie czepiaj się:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 89 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 522
Chodzi mi o egzaminatorów
A to jaki trening rozpisałbym człowiekowi, zależało by od jego predyspozycji, jak byłby cip..ką to bym mu łatwiznę na początek walnął, a jak zapowiadałby się obiecująco to co innego, wiadomo zależy to też od tego co on chce osiągnąć, czy jest zmotywowany , czy naprawdę chce konkretnie się w to wkręcić
Także nie czepiaj się jack możesz to oceń zasugeruj coś
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy to jest trening na siłę ?

Następny temat

Ze sztuk walki na Siłownię

WHEY premium