SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening na siłe??

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6457

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 739
Thiago2 Węglowodany i aminokwasy obowiązkowo przez cały rok!!
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524
nie...
ww w zaleznosci od zapotrzebowania jak będziesz dobrze jadł to ww niebeda Ci potrzebne

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 739
__Kamil__ Aminokwasów nie dize zastąpić jedzeniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524
wspominałem cos o aminokwasach ?

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
jaka role w treningu silowym pelnia amionkwasy??
mozecie mi polecic jakies aminokwasy i napisac jak je brac??
jakie weglowodany?? carbo ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524
ja brałem carbo biogenixa bardzo dobry skład i smak pomaranczowy tez bardzo dobry a co do aminokwasów niech sie wypowiedzą Ci co brali

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
wiec czekam na opinie i wypowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336272
Jeśli chodzi o aminokwasy to na początek proponuję kupić BCAA Olimpa ,cena niska i dziłanie ok.
Jeśli masz mniej kasy to jedz aminokwasy BCAA zawsze po treningu a w dni wolne ,rano po obudzeniu.Najlepiej kup sobie odżywkę typu GAINER czyli węglowodanowo-białkową,może być również OLIMPA.
Odżywki niggdy nie powinny stanowić podstawy dziennego posiłku lecz jego uzupełnienie.Przy braku finansów można pozostać przy normalnym odżywianiu,lecz musiałoby być wysoko energetyczne w większości z mięsa najlepiej czerwonego z dodatkami ziemniaków,frytek lub ryżu.
Aminokwasy i inne suplementy stosujesz w trakcie systemu na budowę siły,lecz niemożna jeść ich prez cały rok jak twierdzi Devil.
Wątroba też musi kiedyś odpoczywać

Devil
Co to Twoim zdaniem są aminokwasy ???
I dlaczegonie można ich zastąpić jedzeniem ???



Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 2006-10-23 22:17:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336272
Wracając dotego treningu tonapewno tzw.pompowanie niema nic wspólnego z robieniem siły i to musisz odrzucić.
Czy robisz coś jeszcze oprócz tych ćwiczeń?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4596 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35012
czy moga byc aminokwasy olimp bcaa 750 strong 240 kaps??
te stong 240 kaps kosztuja 60 zl
a te olimpu bcaa 300 m.kaps 86zl
czy robie cos jeszcze oprocz tych cwiczen?? na klatke to tylko to co napisalem ale pozatym to robie biceps triceps barki plecy brzuch
czekam na kolejne opinie i pomoce
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Genetyka czy zly trening???

Następny temat

15 lat mogę?

WHEY premium