SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening i dieta

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4896

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja bym dodał z 30g tłuszczy kosztem węgli i z węgli ograniczył się tylk do złozonych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 767
to powiem Ci ze glownie takie jem. Rano owsianka z bananem badz bez plus migdaly albo orzechy wloskie na mleku. slyszalem zeby nie dawac mleka a raczej sama wode. drugie sniadanie to zazwyczaj jakis tunczyk z ciasteczkami kukurydzowymi badz bedlina albo kawalki kurczaka i jakies warzywo typu ogorek konserwowy albo pomidor. w pracy nie mam w pracy jadlem tylko jeden duzy posilek bo nie mialem jak rozwiazac przerw miedzy posilkami ale od kilku dni jak zaczynam czuc apetyt to siegam po ciasteczka ryzowe wlasnie z jakas wedlina. danie glowne prawie niezmienne - solidna porcja ryzu kurczaka w przyprawach (bez soli) papryka, brokuly badz zielony fasola albo szpinak, czasami imbir, czosnek badz cebula i czasami podjadam jeszcze troche orzechow a wieczorem po pracy jajka jek nie jadlem ich na drugie sniadanie albo lososia. roznie. czasami opedzluje serek wiejski ale generalnie odstawilem chleb. jak cos smaze to na bardzo malej ilosci oliwy z oliwek. nie wiem co wiecej moge dodac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 767
Ulozylem sobie diete i chcialbym zeby ktos ja ocenil!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 767
zapotrzebowanie kaloryczne 2800kcl 300W
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12074 Napisanych postów 160533 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234792
to wklej, ocenimy

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 767
chetnie bym wstawil ale nie wiem jak. uzywalem kalkulatora ze strony potreningu.pl, jak wszystko tam wrzuce to jak to mam pozniej wstawic do mojego posta? probowalem 2 razy i sie nie udalo, stracilem wszystkie dane i normalnie nie chce mi sie juz drugi raz probowac na wlasna reke. co mam zrobic jak juz wszystkie dane beda tam wpisane?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12074 Napisanych postów 160533 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234792
zrob screena

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 767
dopiero wrocilem do domu i ogarnolem ze mozna screena zrobic:) wrzuce jutro i zobaczymy czy bedzie w miare poprawnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 767
moja dieta redukcyjna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 767
troche ten screen nie wyszedl, nie wiem jak sie do tego zabrac ale jak sie powiekszy to da rade przeczytac. generalnie posilek 3 trzeba podzielic na 3 mniejsze porcje jedna przed praca i dwie w pracy. robie zawsze popoludniowki wiec nie bardzo mam jak pokombinowac. jak zsumowalem wartosci z opakowan produktow to wyszlo troche inaczej niz w tym kalkulatorze. generalnie moj cel to 2800kcl 300w 200b i 90t a po zsumowaniu moich produktow wychodzi mi 2788kcl 265w (celowo troche zanizylem zeby mnie nie zalewalo) 216b i 98t. moze byc cos takiego czy potrzebne sa dalsze modyfikacje?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przyrost mięśni a odchudzanie.

Następny temat

Zastój?

WHEY premium