SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening i dieta

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4901

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12077 Napisanych postów 160533 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234792
cwiczenia zlozone dajesz. izolacje jak najbardziej tez. nie ma co sie nastawiac na jeden typ cwiczenia.
przerwy tyle bys zlapal oddech, wyrownal sie puls

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 767
wielkie dzieki ten tydzien samochod mi pokrzyzowal plan i musialem silke odposcic ale od poniedzielku jade z konkretna dieta i treningiem. nigdy nie robilem FBW wiec ekscytacja jest spora:) dzieki za podpowiedzi, na Ciebie zawsze mozna tu liczyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 767
a chcialbym sie Ciebie jeszcze zapytac o jedna rzecz a mianowicie czy zastepowanie ryzu makaronem od czasu do czasu bedzie dobre bo generalnie tez ma sporo wegli a bialak i tluszcze to to samo co ryz praktycznie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12077 Napisanych postów 160533 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234792
spoko
jak cos to pytaj w tym temacie jak cos ci sie nawinie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 767
no wlasnie sie nawinelo i napisalismy posta w tym samym czasie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12077 Napisanych postów 160533 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234792
panthiocodin
a chcialbym sie Ciebie jeszcze zapytac o jedna rzecz a mianowicie czy zastepowanie ryzu makaronem od czasu do czasu bedzie dobre bo generalnie tez ma sporo wegli a bialak i tluszcze to to samo co ryz praktycznie?



makaron z pelnego przemialu sobie wrzuc,

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 767
a co to za makaron jest? wiesz ja w walii siedze i pewnie i takowy tu znajde ale najpierw po polskiemu musze wiedziec co mam szukac:) poki co to narazie kupilem sobie jakis normalny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12077 Napisanych postów 160533 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234792
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 767
dzisiaj w koncu zabralem sie za redukcje jednak ciagle mam pewne watpliwosci. poczatkowo wyliczylem sobie moje zapotrzebowanie kaloryczne uzywajac kalkulatora z treningu dla junora i wyszlo mi 3600kcl 400g z hakiem wegli 160g i chyba cos kolo 140g tluszczu. dzisiaj na wszelki wypadek skorzystalem z innej metody obliczeniowej poleconej przez uzytkownika forum i tam znowu wyszlo mi 3000kcl 230g wegli 190g bialka i 142g tluszczy a wiec roznice sa znaczace. moglby ktos kumaty wyliczyc to dla mnie. Mam 29 lat w lutym stukne 30cha 178cm wzrostu 95kg trenuje 3 razy w tygodniu (pon, sr, pt) FBW a wtorki i czwartki biegam. Z gory dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12077 Napisanych postów 160533 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234792
daj linka do tej metody

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przyrost mięśni a odchudzanie.

Następny temat

Zastój?

WHEY premium