SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proszę o fachową pomoc! Trening i dieta na masę+redukcja brzucha.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1432

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 160 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1034
Witam, zaczynam swoją przygodę z siłownią, więc mam pytanie. A mianowicie, ułożyłem rozpiskę na masę mięśniową, zabieram się za układanie diety 'na masę' a jednocześnie co mam robić, aby spalać brzuch? Rowerek, bieżnia starczy mając rozpiskę+dietę na masę mięśniową? Bardzo proszę o pomoc.

Zmieniony przez - Mamed Kalibob w dniu 2013-11-25 20:49:14
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 160 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1034
Witam, nie miałem czasu, więc kilka dni nic nie kombinowałem z dietą, ale kiedy go znalazłem to ułożyłem dietkę. Jest to moja pierwsza próba, więc proszę o wyrozumiałość, jeżeli coś jest nie tak.. Zapotrzebowanie 3600 kcal, w tym 816 kcal (204g) białka, 954 kcal (106g) tłuszczu i 1830 kcal (458g) węglowodanów. Trening około 17, posiłek o godzinie 19 to od razu po treningu. Proszę o ocenę oraz ew. poprawki. Pozdrawiam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18405 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78720
chcesz robić masę i redukcje ?? nie możliwe musisz wybrać jedno !

Never give up!



Temat motywacyjny : http://www.sfd.pl/Poczuj_Sport_/_Feel_Sport-t1003135.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 160 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1034
Po prostu chciałbym przy rozpisce na masę mięsniową, spalać jednocześnie brzuch, chodzi mi o rowerek, bieżnię. Jeżeli nie to co, ułożyć dietę na redukcję czy jak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7513 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385512
nie mozna budowac sie i jednoczesnie redukować , wybierz konkretniej swój cel
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 160 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1034
Konkretnie to chciałbym mieć bardziej płaski brzuch, ale przy tym nie stracić z 10kg na wadze :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7513 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385512
podczas redukcji leci z całego ciała a nie tylko z wybranych partii , wrzuc zdjecie zobaczymy jak wygladasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 160 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1034
Za chwilę wrzucę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 160 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1034
Tak wyglądam, sorry za jakość.. Chodzi mi o zrzucenie brzucha, który widać bardziej na drugim zdjęciu..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 160 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1034
Drugie zdjęcie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7513 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385512
ogólnie jesteś chudy , zacznij masowac a pózniej zdecydujesz czy chcesz redukowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 160 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1034
Czyli co, rowerek bieżnia przed i po treningu? Dieta na masę?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mały brzuch

Następny temat

Kreatyna

WHEY premium