SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening dla 15 latka na mase

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2406

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 188 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3617
dzięki cinool;p pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3053
Za suple sie nie bierz jedynie cos z odzywek jakis gainer ewentualnie bialko no i witaminki mile widziane cwiczen obciazajacych kregoslup takich jak np MC czy martwy ciag bym nie polecal w Twoim wieku narazie cwicz tak "delikatnie"

>>>Najlepsza Obrona Jest Atak<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dopóki jeszcze chłopak rośnie i jeszcze jego organizm oraz kości się rozwijają to nawet białko czy gainer nie jest zalecany. Ale dobre witaminy jak najbardziej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1159
masz 15 lat to daj sobie spokój z ciężarami jeszcze przyjdzie na to czas narazie możesz ćwiczyć skille w tibi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
gustlik15 Jak wolisz siedzieć przed PC i niszczyć sobie wzrok to tak rób. Kolega woli dbać o siebie a z tych treningów co mu polecamy może spokojnie korzystać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 188 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3617
cinool dobrze mówi ja mam większą radoche z siłowni niż siedzenie przed pudłem;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 188 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3617
a mógłby mi ktoś jeszcze powiedzieć czy kreatyna by mi coś dała?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dopóki są przyrosty i wszystko idzie z dietą jak należy to nie masz po co. Młody jesteś to wszelakie przyrosty jeszcze przed Tobą... suplementami zajmiesz się za kilka lat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 188 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3617
ale kumpel brał w moim wieku i mu dało niezłe efekty bo widziałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To Ty ćwicz bez suplementów tylko z dobrą dietą, poćwiczysz trochę dłużej i będziesz wyglądał jak on tyle że na sucho i będziesz miał większą satysfakcje...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

:(prosze pomoc:(

Następny temat

mój trening

WHEY premium