SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

tren

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3201

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dibo dobrze mowisz
takie obiawy sa na standardzie.
a najgorzej trenem konczyc dlatego polecam go w srodku cyklu.
jak ktos ma slaba psyche to moze kleknac na sidach w depresji posterydowej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 544 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13833
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Mnie osobiście co utkwiło najbardziej po trenie to bardzo częste ataki kaszlu-i to zaraz po wbiciu.Za pierwszym razem,jak nie mogłem wziąść normalnego głębokiego wdechu pomyślałem,że już po mnie,nie miłe uczucie.Ale to jak można wyglądać po pewnym i dobrym trenie wynagradza wszystko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9054 Napisanych postów 82737 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699780
ja częste ataku kaszlu miewałem również po strzale propa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 968 Napisanych postów 19326 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158895
Ten IP z linka to chwalicie tak ??

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kiedys tez mialem atak kaszlu. myslalem ze odchodze nie mogl ustapic. ale po suscie chyba
nie wiem czy nie jest to spowodowane dostaniem sie soku np przy cofaniu igly do zylki ktora moglismy przy injekcji przebic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2718 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42679
tez slyszalem ze sa 2 wersje ip ale ogolnie wiekszosc opini jakie slyszalem to byly to pozytywne opinie znajomek bedzie testowal wiec jak strzeli to powiem to i tamto na ten temat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2320 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65191
ja tren powinnien miec silnie intesywny zapach miałem jakos przed wakacjami tren z UC i miał włąsnie taki słodkawo waniliowy zapach i dobrze kopał. Szkoda ,że sie nie załapałem na parbolan , bo jestem za młody ale z opowiadań starszych kolegów to był cudowny środek, co apteczniak to apteczniak teraz zostały nam tylko undery jezeli chodzi o trenik.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36
jeszcze odnosnie trenu,podobno lepiej nie laczyc go z daka a co z innymi nandrolo np phenylopropionate?czy przy "normalnych"dawkach grozi gineko?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Dibo22 V-Mistrz SFD
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4502 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 71758
ten kaszel trenowy też miałem, przy innych środkach też czasem się zdarzył, ale przy trenie był dużo intensywniejszy i zawsze. Wujek Kazam kiedyś pisał o tym kaszlu.

No i blokada po trenie jest masakryczna nandrolon nie ma startu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ból wątroby

Następny temat

roztrenowanie przed bomba?

WHEY premium