SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trawka

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 11907

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 470 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8346
Dokładnie nagranie stare i mało wiarygodne że to jest prawdziwe, a nie jakaś reżyserka. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Zakładając nawet,że nagranie jest spreparowane,proponuję,przeanalizować jego treść.Ja zauważyłem wiele analogii.Myślę,że każdy otwarty umysł,wyciągnie odpowiednie wnioski,a jak ktoś,uważa,że stuff,nie ma ujemnego wpływu na jego funkcjonowanie,to proponuję zrobić tydzień przerwy,od codziennego bakania i zobaczyć,że rzeczywistość na trzeźwo,jest nie do ogarnięcia i przerasta możliwości każdego "leszcza",który szybko się przekona,że jeśli nie zrobi coś mądrego w tym kierunku,to ma perspektywę,d****nego śmiechu,czerwonych ślepii,wiszącej szczeny i sztywnych kolan,do końca swojego marnego,nie przynoszącego nic,zarówno jemu jak i innym,zasraniutkiego żywota!No offence.Pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
BL chyba jestes pedogogiem



co do autentycznosci to stawiam na real. Sam przechodzilem przez to i spotykalem welu ludzi -cpunow i kazdy ma swoje tragiczne wspomnienia ale niestety nie wszyscy potrafili z nich skorzystac.

jesli chodzi o leki to kolega moj (jara i wciaga przynajmniej 6 razy w tyg) nie przyjdzie do pubu lub innego miejsca gdzie sa ludzie. dla niego 3 osoby to juz tlok i juz nie podejdzie. dlatego ciagle tylko samochod, joint i w lesie jaranie. smutne ale prawdziwe.


jak Bl napisal jesli ktos bedzie cos chcial z tego nagrania wyciagnac to wyciagnie ale jesli ktos jest ciagle na etapie myslenia - mi nic sie nie stanie - to moge tylko wspołczuć.



pzdr

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Nie chcę nikogo nawracać.Po prostu,uważam,że jeśli ktoś ma doświadczenie w jakiejś kwestii i chce powiedzieć jak to wygląda od podszewki,to warto przynajmniej tego wysłuchać.
Jordan:Tylko z wykształceniaPzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 181 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1150
moim zdaniem baka ryje łeb, pamiec od tego sie ***ie, ostatnio kumple mieli za duzo towaru i przez 10 dni palilismy codziennie wieczorem, nawet nie wiedzialem ze az tyle, a potem policzylismy dni i ... dół
po bace właczają się leki jak np jakas akcja bitna, ogolnie sprawność na mase obniżona, nie rozumiem ludzi ktorzy nie mogą bez gandzi funkcjonowac a tez mam paru takich, jeden tez od 3-4 lat codziennie uhahany, codziennie szuka kogos z kims sie zjara ;/ smutne ale prawdziwe, żadna używka nie jest bez dalszych efektów, każda ma minus. a jak sie wstaje po bace rano a sporo sie spali to uuu złe uczucie, przynajmniej u mnie, łeb zryty jakby mu popaliło przewody, nie pamięta sie tego co sie robiło, potem kumpel przypomina ze to ze tamto... raz na jakis czas w dobrym towarzystwie można, ale codziennie napewno nie... ja nie jestem za legalizacją bo szkoda ludzi... niech robią coś zeby swoje zycie polepszyc a nie jarac nontopa i nie wychodzic z osiedli.
nigdy wiecej transu nawet 3 dniowego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3278
Powiem wam tak LEszcze dla mnie zawodnik ktory cwiczy i jara nie jest zawodnikiem nie klasyfikuje sie do wyzszej rangi jest tylko pionkiem w tym sporcie. Trzezwosc i Sport to jest to !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 794 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14807
popieram przedmówcę Pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73
Ja mam dzióry po jaraniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3154 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 40358


kumpel zawsze na cyklu pali traweee ... bo mowi ze to go uspokaja hehe:D:D:D

....... IT'S.......
... MY...
....... LIFE .......

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 761
Najlepiej Ciężko Trenować i nic nie Palić :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

omnadren

Następny temat

kto rozpisze??

WHEY premium