SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

tradzik posterydowy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7184

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
20 mg to malutko, pamiętam jak coś bredził o 60 mg dla mnie ale chcę uniknąć możliwie sajdów więc zacznę od 40 mg a gdy nastąpi duża poprawa zejdę do 20 mg na podtrzymanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
Ty albo 2x po 20mg..chyba tak

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1755 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22200
Dzieki pany, zaraz sie rozejrze za tym izo jak procek mowi, cos czuje ze moze sie dac go jakos zalatwic. Jesli nawet oslabia I muli to jakos tam przeciez przezyje te kilka miesiecy, lepsze to niz koszulki nie moc zdjac w towarzystwie

UK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1755 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22200
Sorry nie moge edytowac w wersji mobilnej forum.

Czytalem gdzies chyba na forum izoteka zalecenia dla lekarzy co do dawkowania to bylo laski sredniej budowy 20mg, mezczyzni do 60kg 20mg, ciezsi 40mg, duze chlopy 60mg.

UK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
40mg styka.Co do koszulek,lepiej sie pare miechow przemczyc na izoteku niz zmieniac dwa razy dziennie koszulke uj**ana od wew strony od krwi i ropy a pozniej nie zdejmowac tej koszulki ze wzgledu na blizny..

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1755 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22200
I posciel wiecznie uyebana..
Na nieszczescie ja do roboty musze miec biala koszule wiec podkoszulek musowo zakladam

UK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
40mg to absolutne minimum tak samo długosc cyklu bliska 12 miesiecy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
ja miałem 3 lata temu wysyp konkretny na kaltce, barkach i częściowo plecach. Po syfach zostały blizny. Osobiście do nich przywykłem, ale kobita mnie goni, żeby się tego pozbyć i złożyła mi kurację z produktów firmy Vision (tablety + jakiś żel). Ma m to niby stosować 4 m-ce, zobaczymy co z tego wyjdzie.

Izotek poleciła na mój problem pewna pani dermatolog, ale jak zaczęła mówić o tym, że blizny spowodowane były "przekroczeniem poziomu androgenów, który to poziom przekracza się raz na całe życie" i oczywiście o tyn, że w odżywkach, które stosowałem z pewnością były sterydy to podziękowałem za jej usługi. Zresztą nie wiem czy izo pomaga na blizny.

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
nie pomaga na blizny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
jezeli chcesz powalczyc z bliznami to proponuje laser ale koszta Cie podlamia.Mozesz tez zrobic tak jak ja czyli obdziargac sie caly na kolorowo klatki juz sie nie wstydze,braki sie robia a pozniej plecy i juz tak nie widac

dobry chłopak ze złymi nawykami

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HCG bez cyklu

Następny temat

Brać to na cyklu?

WHEY premium