SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

tradzik posterydowy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7187

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1755 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22200
To warto wiedziec. I tak bede bral na wlasna reke bez konsultacji z lekarzem wiec chce wiedziec wiecej o tej witamince niz np przecietny dermatolog

UK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 99
jak tam panowie maja sie u was stawy? bo u mnie mijaja 2,5 roku po odstawieniu izo i stawy zaliczam do wymiany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Jestem w 5 tygodniu leczenia i zaczynam je odczuwać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
Hubert jednak zdecydowales sie na izotek widzeprawidlowo,przynajmniej na scene wyjdziesz z czysta skóra.Saa jakie lecisz?

Jeszcze jedno,kiedys o ile sie nie myle narzekales na lipidy,teraz lepiej ich nie sprawdzaj

Zmieniony przez - hunter007 w dniu 2014-05-17 18:22:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Sprawdziłem i nie są tragiczne, chociaz uległy pogorszeniu. Podbiło triglicerydy i LDL ale za to wzrósł HDL.
HDL 35
LDL 129
triglicerydy 76

Będzie leciał glutation ciągle więc może jeszcze coś się poprawi.


Zdecydowałem się bo w końcu trafiłem na ogarnietego dermatologa, który spokojnie wszystko wytłumaczył i zacząłem od minimalnej dawki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 99
Hubert81
Jestem w 5 tygodniu leczenia i zaczynam je odczuwać.


ja tam czulem sie jak dziadek, a stawy jescze jakos zyly na izo, dopiero pozniej wszystko wyszlo
nie wiem co te gowno robi z organizmem ale spadki sa niesamowite, na stawy kup hyaluditin 2x500ml (650zl) i raczej nie schodz z tego w ogole, jak nie zabezpieczysz stawow w plyn stawowy to zacznie sie nieodwracalna chondromalacja i ciezary sie juz skoncza do konca zycia co najlepsze, to nie sa przelewki, tyle co ja wydaje pieniedzy na stawy teraz to sie glowie nie miesci a gowno z tego jest

fajnie jakby ktos sie jeszcze wypowiedzial w tej sprawie. chodzi mi o tych co cwicza ostro na silce i sa juz ladnych kilkanascie miesiecy po terapii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 274 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12921
panowie , jestem na 17 dniu pct i zauwazylem ze troche mnie wysyfia na barkach i plecach, masc nie bardzo pomaga bo zaraz w innych miejscach wyskoczy jakis inny. jak myslicie kilka wizyt na solarze cos pomorze? albo macie jakis inny sposób sprawdzony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
vaio 123 ja jestem ladnych pare lat po kuracji izo i ze stawami wszystko ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
vaio123
Hubert81
Jestem w 5 tygodniu leczenia i zaczynam je odczuwać.


ja tam czulem sie jak dziadek, a stawy jescze jakos zyly na izo, dopiero pozniej wszystko wyszlo
nie wiem co te gowno robi z organizmem ale spadki sa niesamowite, na stawy kup hyaluditin 2x500ml (650zl) i raczej nie schodz z tego w ogole, jak nie zabezpieczysz stawow w plyn stawowy to zacznie sie nieodwracalna chondromalacja i ciezary sie juz skoncza do konca zycia co najlepsze, to nie sa przelewki, tyle co ja wydaje pieniedzy na stawy teraz to sie glowie nie miesci a gowno z tego jest

fajnie jakby ktos sie jeszcze wypowiedzial w tej sprawie. chodzi mi o tych co cwicza ostro na silce i sa juz ladnych kilkanascie miesiecy po terapii


Leci nandro więc smarowanie jest zapewnione.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2280
Solarka i wywal tymczasowo wszystkie tłuszcze...Jeśli pomoże to dieta do wymiany
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HCG bez cyklu

Następny temat

Brać to na cyklu?

WHEY premium