SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

thermal pro a potencja

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2231

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 264 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7402
Witam, na insomini ktos wspomnial o wplywie thermala na sprawy ruchanka.. KIT CZY FAKT (nie mylic ze znaną gazetą..)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja nie zauważyłem spadku popędu sexsualnego
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 931 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14292
Szczerze, po efedrynce nie mam ochoty

"Life is full of compromises."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 298 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33505
szczerze to po dluzszym zazywaniu efedryny przynajmniej u mnie libido spada prze***anie... Quazar gdzies pisal ze wlasnie przy efi z tego powodu nalezy stosowac boostery tescia... Dla mnie efi jesli chodzi o efekty spalanie fetu i antykataboilczne to zloty srodek ale jesli chodzi o spadki libido to z tego powodu juz go nigdy nie wezme... wrocilem do formy teraz dopiero po
MRM... Wiem ze to jest osobista reakcja i niektorych to niedotyczy ale wybor nazlezy do was...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
moze miec wpływ na potencje
poniewaz zawiera efedryne
a pochodną efedryny jest amfetamina

a niektorzy wiedzą jakie mogą byc problemy z wackiem po fecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1529 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9814
Zadnego problemu przy suplementacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1100 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14043
Jest róznica po efce, mi osobiscie spadlo libido po thermal pro , moze to kwiestia częstotliwosci wsółzycia jesli duzo współzyjesz opadnie Ci ochota na sexik a jesli sporadycznie to "pytong" bedzie stał jak dąb :p i ochota bedzie

****************************

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1229
U mnie ochota na male co nieco spada i to wyraznie wogole po efce czuje sie jakis taki zmeczony psychicznie

"Życie jest trochę jak w dzbanie woda
Pijesz ubywa, wylewać szkoda
Zostaje w środku przestrzeń tak pusta"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co jest mocniejsze od storma?

Następny temat

nitro nitro II xpand czy cell pump

WHEY premium