SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

testosteron boldebolin

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 629

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 151
Witam! Dziś kupiłem tostosteron bolidebolin i ma bardzo dziwną konsystencję wygląda jakby woda z olejem... kupiłem to od kolegi który to rozprowadza a buteleczka 10 ml była otwarta i kuta. mieliście taka sytuacje? cyzy to norma ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 888 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8496
Jak się ma takich kolegów to wrogów nie potrzeba, ja bym tego nie bił bo nie wiadomo co to jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Stary normalny jestes? Moze "kolega" mial zly dzien i Ci tam sline wpuscil, bo nigdy nie mial ziomka z ropowica Oddaj to.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
wrzuc fotki tego towaru do dzialu z fotkami zobaczymy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35021 Napisanych postów 89918 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 940691
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699685
Jak można brać otwarty i używany już przez kogoś środek ? Ludzie myślcie trochę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 151
https://zapodaj.net/c750b409dec0b.jpg.html tak to wygląda.. nie znam nikogo innego kto to sprzedaje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Za wiele to tu nie widac. Raczej obstawial bym nie wode, tylko to ze test sie skrystalizowal, a to co klarowne to olej. Co nie zmienia faktu, ze jw

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 151
czyli odpuścić? kupić cos innego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 888 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8496
Nie zadawaj głupich pytań, jak chcesz to bij ale jak sie okaże że jakiś syf to będziesz żałował jak Ci będzie musiał chirurg wycinać. Nie wiem wgl skąd pomysł żeby brać towar z nie pewnego źródła do tego otwarty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35021 Napisanych postów 89918 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 940691
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co wybrac

Następny temat

Odblok po 1.5 rocznym cyklu na testosteronie

WHEY premium