SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

test solo wyniki badań estro

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3100

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 319 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18268
To cypio 250 2x w tygodniu od 2 lat to lecisz non stop?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33118 Napisanych postów 23190 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278111
naginator
To cypio 250 2x w tygodniu od 2 lat to lecisz non stop?


Robię mostek zawsze od czerwca do września . Wpada też deka na 4 miesiące przy masie a przy tej redukcji leciał jeszcze sanbutamol
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 319 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18268
Jak wyniki badań przy takim okresie? Jak samopoczucie? Przy skokach estro reagujesz jakoś? Humory? Brak siły/energii?

Mi niestety zdarzyły się „humory” przy ubiciu estro do 0, ale tylko raz (a ubijałem je parokrotnie )

Przeczytalem twój temat i z tego co zrozumiałem to pierwsza bomba i od razu rok? Polecasz takie rozwiązanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33118 Napisanych postów 23190 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278111
Tak, pierwsza bomba ale jednak wczesniej wiele lat na sucho i wszystko dopięte było a że idzie jakoś do przodu to schodzić na odblok się nie chce więc robie mostki . Ogólnie wszystko ok tylko u mnie testosteron powoduje straszne podwyższanie żelaza i jak na cyklu żelazo skacze do ponad 50 to na mostku już spada na 29/30 więc to musze mocno kontrolować . Samopoczucie raczej ok jak mam estro zbyt wysoko to dopada mnie senność w południe jak znów za nisko to samopoczucie mega super ( najlepsze ) ale wtedy jestem jak baba i płacze oglądajac bajki z dziećmi HAHAHAH . Z formy jestem zadowolony , samopoczucie i wszystko raczej ok tylko te badania i kontrola mnie trochę męczy , strasznie wrazliwy jestem na aromasin i te skoki estro a tak to wszystko super . teraz ciagne na nowo do przyszłego lata :) planuje mostek do końca wrzesnia potem cypio i deka na masie a potem znow redu :) i zobacze co dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
To daj primy albo bolda zamiast ia
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 319 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18268
monkey22
Tak, pierwsza bomba ale jednak wczesniej wiele lat na sucho i wszystko dopięte było a że idzie jakoś do przodu to schodzić na odblok się nie chce więc robie mostki . Ogólnie wszystko ok tylko u mnie testosteron powoduje straszne podwyższanie żelaza i jak na cyklu żelazo skacze do ponad 50 to na mostku już spada na 29/30 więc to musze mocno kontrolować . Samopoczucie raczej ok jak mam estro zbyt wysoko to dopada mnie senność w południe jak znów za nisko to samopoczucie mega super ( najlepsze ) ale wtedy jestem jak baba i płacze oglądajac bajki z dziećmi HAHAHAH . Z formy jestem zadowolony , samopoczucie i wszystko raczej ok tylko te badania i kontrola mnie trochę męczy , strasznie wrazliwy jestem na aromasin i te skoki estro a tak to wszystko super . teraz ciagne na nowo do przyszłego lata :) planuje mostek do końca wrzesnia potem cypio i deka na masie a potem znow redu :) i zobacze co dalej


A jak z HCG w trakcie? Lecisz non stop? Tylko co pare tygodni? Jakie dawki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Hcg podaje się ciagle tak jak testa podajesz ciagle a nie flakon raz na 3 miesiące. Ty masz imitować działanie organizmu przez to i zastępować mechanizmy które wyłączyłeś wbijając testa żeby długofalowo zachować zdrowie fizyczne jak i psychiczne w przypadku hcg. Bo ono ma również znaczący wpływ na chemię mozgu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 319 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18268
Czołem ekipa. W skrócie: lece test cypi solo 250/e5d od kwietnia non stop. Ostatnie badanie krwi 18.08 - wyniki jak ta lala. Wszystko w normie. Wczoraj kolejne badanie i nie jest już tak kolorowo.
Od ostatnich badań zmieniła się tylko pora roku, po drodze przeszedłem delikatnie COVID. Reszta bez zmian, towar ten sam, treningi te same, dieta zapięta. Samopoczucie całyczas bardzo dobre

O ile w temacie hemoglobiny i hematokryt spróbuje dorzucić grejpfruta, ip 6 , nattokinaza (wszelkie sugestie mile widziane), za 4-6 tygodni ponowie badania i zobacyzmy czy coś się ruszy, o tyle na LDL już nie mam pomysłu.

Czy takie wyniki są na wasze oko jeszcze w porządku?

Proszę o podpowiedź która z opcji wybrać:
1. Planowałem wejść na mostek za 5 tygodnie od dzisiaj. Nigdy nie mostkowałem, czy na mostku parametry wracają do normy? Czy może przyspieszyć ten mostek żeby wyrównać morfologie?
2. Skończyć cykl, odblokować, pozwolić organizmowi wrócić do normy?
3. Lecieć dalej jakby nic się nie stało


Wszelkie podpowiedzi mile widziane




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Ile wody wypiłeś przed badaniem? Co idzie z supli prozdrowotnych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 319 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18268
250ml wody, ok godzinę przed badaniem.

Z supli nic
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dawka HCG

Następny temat

Mostek

WHEY premium