SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

test solo wyniki badań estro

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3098

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1214 Napisanych postów 1582 Wiek 35 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 7060
kolejny wyskoczyl z ari do 250 testa %) wez sobie ogarnij exe bo Ci ciezko bedzie dobrac ari do takiej ilosci testa, to jest za duzy kaliber, ale nie ma rzeczy niemozliwych. odstaw teraz ia na 10 dni, czyli te Twoje 2 iniekcji i pozniej daj 1/4 co 3 dni i badaj ponownie za 2 tyg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 319 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18268
Ogarnę exe, myśle ze nie będzie problemu. Ale jak wtedy z nią przyaatakowac? Ponownie 10 dni bez ja i wtedy? Ile?
Co z tym HCG, warto w ogóle ta opcje rozważyć przybicia teraz jak e2 leży?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 471 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 39959
Ja na 200mg testa co 4 dni jadłem 0.5ari e2d i trzymalem estro około 30-35. Symex jadłem Ed i zbijalo do 80 niżej nie szło.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 319 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18268
A jaki poziom estro miałeś przy tej ilości testa?
U mnie wartość początkowa e2 jest mniej więcej na poziomie do którego ty zbiles na exe, wiec zaczynamy (podejrzewam) z zupełnie innego poziomu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Zostań na ari.
Daj 1/4 tab ari do strzału 2x week
Daj hcg 300-500 2x week
Zbadaj za dwa tyg estro
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 319 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18268
Ok dzięki
Test + ari jednego dnia,
HCG - tego samego dnia? Innego? Czy nie ma znaczenia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 471 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 39959
naginator
A jaki poziom estro miałeś przy tej ilości testa?
U mnie wartość początkowa e2 jest mniej więcej na poziomie do którego ty zbiles na exe, wiec zaczynamy (podejrzewam) z zupełnie innego poziomu

U mnie estro było około 120 i szczerze mówiąc gdybym się nie badał to bym nigdy się nie spodziewał ze się można tak dobrze czuć na takim estro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
naginator
Ok dzięki
Test + ari jednego dnia,
HCG - tego samego dnia? Innego? Czy nie ma znaczenia?



Tego samego dla pamięci.


Jak kolega wyżej estro ogółem zbijac na chama tez nie ma co jeżeli sajdow nie ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 319 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18268
Pełna zgoda. Jakbym nic nie czuł to bym nawet na badania nie szedł. Ale gino bolesne, samopoczucie poleciało w dół wiec reaguje, szkoda tylko ze za mocno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1214 Napisanych postów 1582 Wiek 35 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 7060
lepiej za mocno, niz skonczyc z gino
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dawka HCG

Następny temat

Mostek

WHEY premium