SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

test solo wyniki badań estro

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3104

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 471 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 39960
GymSherpa
lepiej za mocno, niz skonczyc z gino


Jeżeli ktoś ma zamiar kupę lat brać sterydy to raczej się nie obędzie bez zabiegu prędzej czy później.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1214 Napisanych postów 1582 Wiek 35 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 7060
mylisz sie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 471 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 39960
naginator
Pełna zgoda. Jakbym nic nie czuł to bym nawet na badania nie szedł. Ale gino bolesne, samopoczucie poleciało w dół wiec reaguje, szkoda tylko ze za mocno

No właśnie ja nic nie czułem a jednak po odbloku się pojawiło lekkie w lewym sutku, ale trudno kiedyś będzie czas i trochę więcej pieniędzy to się zrobi zabieg i spokój do końca życia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 319 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18268
Jak już jesteśmy przy gino:
Ja zrobiłem tak, ze najpierw poleciałem tamoxa tydzień, potem wszedłem na ari.
Teraz estro bardzo niskie, gino ulżyło, ale nie zeszło do końca. Nadal czuć lekkiego guzka i dyskomfort przy dotykaniu. Co dalej z tym robić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Wyciąć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 471 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 39960
naginator
Jak już jesteśmy przy gino:
Ja zrobiłem tak, ze najpierw poleciałem tamoxa tydzień, potem wszedłem na ari.
Teraz estro bardzo niskie, gino ulżyło, ale nie zeszło do końca. Nadal czuć lekkiego guzka i dyskomfort przy dotykaniu. Co dalej z tym robić?


No tak jak napisałem masz predyspozycje do estro więc po latach tak czy siak to wyjdzie, a lekki guzik to pikuś jest, mi kiedyś jeden za młodu wyszedł (głupota) później po 10 latach wszedłem na testosteron i już się pojawiło tego sporo a badania robiłem co 2 tygodnie i wszystko starałem się trzymać w normie. Zabieg zrobię i wtedy będę miał głowę spokojna ale to trochę kosztuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Można zrobić na NFZ bez problemu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 471 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 39960
A ich to interesuje czy masz to przez doping czy po prostu przez dojrzewanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1214 Napisanych postów 1582 Wiek 35 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 7060
a nawet jesli to ktos musi wiedziec ze od saa? nie;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Idziesz do rodzinnego on robi/kieruje na usg. Stwierdzają ginekomastie masz refundację na NFZ do wycięcia.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dawka HCG

Następny temat

Mostek

WHEY premium