SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

test prolongatum - legit/fake?

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15840

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1161 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21670
bij ;)
legit.

Od zadawania pokut zawsze ktoś się znajdzie lecz nie ma kto rozgrzeszać dając druga szanse.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 231 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2753
jestem na 4 tygodniu kuracji;) 2ml<200mg> c5d
jak narazie 2-3kg do przodu:) puchne na twarzy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1322
waliłem 600mg tyg morda spuchła jak księżyc troszkę zarósł mi brzuch mam podobno serie pralko wróciła na bank legit.
Polecę w ostatnich 2 tygodniach dać armidex.

Zmieniony przez - koksikprop w dniu 2009-01-02 16:06:27

buahahahaa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4252
wróciła na pewno, mieszkam koło Jelfy;p słychać echo jak produkują:D

"Shut The f*** Up And Train"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 170 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5244
na bank dobry temat, właśnie jestem po cyklu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 231 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2753
po 600mg tyg za duzo:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1069 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5056
PROLO JEST SLABSZE OD OMKI PROPORCJONALNIE ? 100 mg - 100 mg tego i tego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 231 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2753
i jak idzie na tej nowej prolce? dobre efekty po cyklu są?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 386
witam,
chciałbym sie zapytać co do testosteron prolongatum (jelfa), otóż mam to ale zastanawiam sie jak otwierac te ampułki, nie chce ich uszkodzić, prędzej miałem propionat w jednej ampułce 10ml i otwierało sie go tak ze wbijalo sie igłe w ampułke, a co do prolongatum to nie mam pojecia, prosze o odpowiedz, ale jakas normalna a nie w stylu ty idi*to itd. ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 170 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5244
strzep najpierw troche ampe, żeby sok opadł na dno a nie zalegał w szyjce, następne odłam szyjke, naciśnij w miejscu gdzie jest taka mała fabrycznie zrobiona ryska czy cos w tym stylu i już

to prolo jest kozak, siła i masa poszła ponad moje oczekiwania, a jechałem na nim solo, już kręce go na zapas bo cięzko go dostać
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MASTERON

Następny temat

jadl ktos takie tabletki?

WHEY premium