SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

test prolongatum - legit/fake?

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15785

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 24302 Napisanych postów 68017 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 537578
jak robisz strzaly w fat to sie nie dziw ze nie bedzie dzialac ;))
musisz w miecho, spójrz na opakowanie: ZASTRZYKI DOMIĘŚNIOWE- tzn w mięcho nie we fat

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 621 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29198
w fat za bardzo strzala nie zrobisz.....bo sie poprostu nie da...no moze sie ze tylko ciezko chodzic z pilką tenisowa na tylku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1360 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11129
to ile masz fatu na nogach?????? pomyliles sie. piszesz 6 mm. jaka masz igle wbijajac 6 mm? najmniej w noge 25mm. najlepiej od 30mm, grubosc 0.6mm-0.7mm-0.8mm

edit: ale glandzisz darmozjad. musisz byc swiezy bo nikt kto wbil chociaz 1 cykl nie pisze tak jak ty. jakbys w kable wpuscil to w 1 sekundzie albo sie dusil bo z kriwa sok wszedelby do pluc albo bys umarl bo dostalbys zawalu. wsadz igle cala w noge 30mm wtedy absorbcja, jak nie ma krwi to pompujesz. ja pompuje 3.5ml w poniedzialek i 3.5 w czwartek i idzie wiec u ciebie tez wejdzie. na miekko ale spoojnie i bez paniki.

Zmieniony przez - globkop64 w dniu 2009-03-10 22:12:52

moj synek (10lat) do mnie: tato, badz wielki!!! majac dzieci, wspaniala, sexowna zone i poukladane finanse:
daje ognia i celuje na: waga:104-106 / ramie:46-48 / talia:86-88cm / udo:70-72
a maxy mam w p***zie, wazne, ze swoja zone na 1 rece podnosze!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 599 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3222
racja świerżak jestem i tak świerzo poczulem taki kurde lajt :D normalnie niepamientam ile lat temu tak żewśo sie czułem normalnie niespałem całą noc a pary w nogach mam tyle ja bym co dopiero z gta wyskoczył taie ruchy śmieszne .poszło w mięsko 0,7x4cm połowa długopsci nawet ukucia niepoczułem ale wale w jedna cały czas drugie udo.. nawet ukuc sie nieda tak unerwione..fatu mam chyba z 5 mm albo ciut wiecej tak z 5 cm od pachwiny w koło ,otłuszczone przywodziciele ,dupsko i front ale 4-ro głowy mam suche ubite a fatu jedynie skura tak że tam nie bije bo boli w h** bije 5-10 cm od biodra .sory że tak rozwłekłem :P będę sie streszczał .ale jeszcze jedno pytanko smakowałem sok najpierw szczypie a potem drętwieje język.. tak ma być 3 też to pawulon rombie hehehe :F

pump it

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 280 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7814
patrz nizej

Zmieniony przez - e-lite w dniu 2009-03-12 19:58:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
widzialem ten temat i mnie zaciekawil moze wkleje to co napisales bo wiecej tego bylo a to wyzej skasuje ;)

pelna wypowiedz einwundera

kupowałem wczoraj w aptece omnadren. z ciekawości zapytałem się pani aptekarki o prolongatum czy się w końcu pojawiło. wstukała coś w komputer gdzie otrzymuje info z hurtowni gdy chce zamówić coś czego nie ma na stanie. usłyszałem "piszą że brak w produkcji". jedyne wytłumaczenie jakie przychodzi mi do głowy że to nieprawda to takie ze w całym województwie nikt tego od roku nie zamawiał i ktoś zapomniał uaktualnić rejestr co wydaje mi sie bzdurą. no wyszedłem z omnadrenem z apteczki na piwo wspominając prolkę którą wszyscy maja a nikt jej w aptekach nie widział od roku. kompletnie nie mogę tego pojąć co się z tym dzieje. jak jest w reszcie tego kraju? Dilów wszelkiej maści proszę o nie reklamowanie własnych zasobów tego specjału i wmawianie ze jest skolko godno. najlepiej jakby ktoś wkleił foty z oryginalną nalepką apteczną, numerem serii i datą - wtedy uwierze że to można kupić normalnie w aptece . Z omnadrenem nie ma problemu - prolo jak nie było tak nie ma w zachodniopomorskim.
a mój lekarz pedział mi tak: nie moge panu wypisac 3 pudełek bo mi policja na głowę wskoczy. dał mi wypiskę na jedną a po natępne mam sobie po prostu dzwonić i mi będzie dosyłał. za free . no ale ja jestem chory choć tak to sobie moge chorować. tyle dobrego mam z tego całego ambarasu


Zmieniony przez - e-lite w dniu 2009-03-12 19:57:25

Zmieniony przez - e-lite w dniu 2009-03-12 19:58:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 280 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7814
dzięki. po prostu zdziwiło mnie że w aptece w której regularnie kupuję tego typu leki i zwykle są od ręki prologatum nie było i nie byli w stanie tego nawet zamówić. potrafią zamówić nebido, undestor, omnadren.. prolongatum nie. zdaje sie jakiś żel nawet mi wymieniała. Dziwne to po prostu. w innych nie pytałem bo z receptą na leki wątrobiane dziwne byłoby żebym pytał sie o testosteron ale przypuszczam ze odpowiedź byłaby podobna. sam z chęcią bym wrócił do enantanu bo dla mnie jest mimo wszystko lepszy niż omnadren. czasem budzę sie ze straszna śwaidomością że wycofaja mi omnadren i zostane z tym dziadostwem za kilkaset pln które tak naprawdę są niewiele lepsze niz zwykłe prolo. jak dla mnie to najlepszy preparat testosteronowy i lepszego w zasadzie nie trzeba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
najlepiej zadzwonic do jelfy bezposrednio i sie spytac przeciez to normalna firma wiec nie ma przypalu pytac o ich produkty


Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne JELFA SA
ul. Wincentego Pola 21
58-500 Jelenia Góra

Tel. 075 643 31 00 (do 03) (Centrala)
075 643 32 40 (Sekretariat Zarządu)
075 643 32 07 (Sekretariat Zarządu)
Fax. 075 752 44 55 (Sekretariat Zarządu)
075 643 35 95 (Dział Obsługi Klientów)
075 643 35 98 (Dział Eksportu)
022 444 02 41 (Dział Marketingu)


Hurtownia Farmaceutyczna Jelfa SA
ul. Wincentego Pola 21
58-500 Jelenia Góra
Tel. 075 643 33 07
075 643 33 17
Fax. 075 643 36 43

Biuro Jelfa SA w Warszawie
ul. Marynarska 11
02-674 Warszawa
Tel. 02 24 44 02 40 (Sekretariat)
Fax. 02 24 44 02 41
E-mail: [email protected]


od razu o metke spytaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1360 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11129
hehe, to ladnie! napisze maila do kobity, moze odpowie bo sam w znaku zapytania jestem a ogladam swoje prolo jakbym pana boga za nofi zlapal.

moj synek (10lat) do mnie: tato, badz wielki!!! majac dzieci, wspaniala, sexowna zone i poukladane finanse:
daje ognia i celuje na: waga:104-106 / ramie:46-48 / talia:86-88cm / udo:70-72
a maxy mam w p***zie, wazne, ze swoja zone na 1 rece podnosze!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Aktualnie wbijam taki ,kopie jak cholera
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MASTERON

Następny temat

jadl ktos takie tabletki?

WHEY premium