SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

test+tren na vlcd czy sam test?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5449

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94891 Napisanych postów 364898 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670403
jam masz to wskoczysz róznice będą nie zauważalne

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 563 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11907
Czyli ostatecznie będzie tak ok?

375mg cypio ew
300mg tren e ew
300mg master e ew

Ciągły terror w drodze do chwały...
świat jest z zbyt duży żeby być małym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94891 Napisanych postów 364898 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670403
powinno być oki ,.,.,.,

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Hmm... skoro już leci ten tren i do tego jeszcze master, które w zupełności zabezpieczą mięśnie to pokusiłbym się o ograniczenie testa do minimum, tak aby było go mniej niż pozostałych środków, czyli np:
test 200mg week
tren 300mg week
master 300mg week

Pozwoli to na efektywniejsze wykorzystanie trenu i mastera, ograniczy aromatyzację a co za tym idzie retencję i zminimalizuje sidy odczuwane na trenie.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 563 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11907
Ok, w sumie masz trochę racji... Ja jeszcze podatny na wywalanie estro jestem, już miałem gino raz wycinane

Ciągły terror w drodze do chwały...
świat jest z zbyt duży żeby być małym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3786 Napisanych postów 18463 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205634
Nie wiem ile chcesz dac warzyw ale pilnowalbym ph aby nie sie nie zakwasic, polecam alkala N

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 563 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11907
Ja jem mało warzyw, bo po prostu srednio je lubie, jem ok 400 g ogórków dziennie i to jest wszystko. Biore teraz animal paka do vlcd zeby uzupelnic witaminy

Ciągły terror w drodze do chwały...
świat jest z zbyt duży żeby być małym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 563 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11907
Cardio na vlcd dać?

Ciągły terror w drodze do chwały...
świat jest z zbyt duży żeby być małym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3786 Napisanych postów 18463 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205634
Lepiej interwaly

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 563 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11907
Panowie 75mcg T3 rozbijać na dawki w ciągu dnia czy rano w jednej brać?

Ciągły terror w drodze do chwały...
świat jest z zbyt duży żeby być małym

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z libido

Następny temat

Helios

WHEY premium