SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Helios

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2246

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 35
Ktos stosował Helios jako iniekcje ? Czy oprocz efektu ciepla w podanym miejscu sa odczucia psychiczne ? rozdraznienie itp ? Prosze o wszelkie informacje
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
psychiczne ? a co to psychotrop? oczywiście że nie ma

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Jeśli trzęsiesz się po clenie i nazwiesz to rozdrażnieniem to owszem. Innych skutków ubocznych nie ma.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21802 Napisanych postów 71356 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576021
Mnie Helena straszanie zamulała w ciągu dnia a o treningu to mowy nie było nawet. Musiałem ratować się efedryną. Ale to przy systemie 3ml ed i ciągiem. Bo system 1ml ed 14/14 było dosyć spoko.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 35
Oczywiscie ze to nie psychotrop pytam bo nie mialam stycznosci a chcialabym cos co podobno daje dobry efekt - helios podobno daje, a czy ktos z was na przykladzie moglby podac jak dawkowal czy po 1 ml czy po 0,5 przez jaki okres czasu i jakich efektow sie mozna spodzieac , czy robiac iniekcje z niego moje jednoczesnie brac jedna tabletke spalacza tluszczu i normalnie cwiczyc ? Jestem zielona w temacie iniekcji dlatego wypytuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
wrzuć ankietę działu najważniejsze informacje bo ciężko coś w ciemno doradzić

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3798 Napisanych postów 18484 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205713
Trzesawki po iniekcji Heliosa u mnie wystepowaly do ok 3- 4 godzin po podaniu , natomiast po 4 krotnie nizszej dawce clena ale w tbl do 8 godzin

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

test+tren na vlcd czy sam test?

Następny temat

Metanabol pierwszy cykl

WHEY premium