SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

terapeutyczny cykl

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 484

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 155
Siemanko, mam nietypowe pytanko. Ostatnio pierwszy raz zrobiłem badania hormonów i wyniki mnie trochę podłamały. Testosteron i progesteron lekko bo lekko ale poniżej normy. Nie wrzucam zdjęć póki co, bo mam bardziej ogólne pytanie. Mam 25 lat jestem bardzo aktywny fizycznie, dieta że tak powiem poprawna, suplementuje większość mikroelementów, waga i tkanka tłuszczowa w normie, więc nie mam pomysłu co może być przyczyną poza genetyką. Dodam jeszcze, że nie tykałem żadnego dopingu nigdy. Mam pytanie na temat terapeutycznego zastosowania dopingu. Wiem, że istnieje coś takiego jak terapia testosteronem lecz w Polsce to podobno fikcja, a nie chce mieć niedoborów testosteronu w tym wieku a będzie tylko gorzej. Zamówiłem póki co jakiś booster i zobaczę czy coś się zmieni, ale póki co mam parę rozkmin. Czy stosowanie terapeutycznych dawek testa przez jakiś czas jest w stanie na stałe pobudzić produkcje testosteronu? Jak wygląda sprawa ze skutkami ubocznymi przy niskich dawkach? Jakie środki polecacie w takim wypadku, jakie dawki? Ktoś może poleci jakieś artykuły czy inne źródła żebym się dokształcił?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 411 Napisanych postów 1347 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12116
Ja ci dobrze poradzę
Zrób badanie jąder najpierw czy to nie wina choroby

Jezeki nie to znajdź ogarniętego endo i on cię pokieruje co dalej
Ewentualnie zostanie htz i tyle

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94768 Napisanych postów 364759 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670018
Wrzuc badania to cos sie podpowie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Wstaw wyniki badań (zakryj dane). Wstaw ankiete działu w całości - https://www.sfd.pl/]]]_ANKIETA_[[[_/_REGULAMIN_DZIAŁU_DOPING-t909463.html 

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 155
1. WIEK: 25
2. WAGA: 80
3. WZROST: 180
4. WYMIARY:
-biceps: 38
-klatka: 104
-udo: 58
-talia: 87
5. STAŻ NA SIŁOWNI: kilka lat, głównie jako uzupełnienie
6. DIETA: nie licze dokładnie, oprócz białka, mam duże zapotrzebowanie kaloryczne więc nie muszę się jakoś pilnować i trzymam wage
-białko: 100-160g
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: brak
8. TRENING: głównie sporty walki, siłownia bardziej wytrzymałość czasem trening siłowy jako uzupełnienie
9. CEL CYKLU: cek terapeutyczny, naprawa niedoborów w hormonach, przy okazji fajnie byłoby zwiększyć wytrzymałość i siłę i zrobić małą rekompozycję
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: brak
11. POZIOM BF%: 13-15%
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): chudnięcia
13. STAN ZDROWIA: dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: ani to ani to
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 105
-martwy ciąg: 160
-przysiad: 140
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 155
Tu wyniki hormonów, które przebadałem póki co, przy okazji jakie polecacie jeszcze zrobić badania związane z hormonami?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94768 Napisanych postów 364759 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670018
Dorób
Lh
Fsh
Shgb
100 gram białka to trenując szachy można jeść

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

problemy z libido podczas cyklu propa

Następny temat

Sarm stosowanie

WHEY premium