SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Proszę o pomoc odnośnie krety !!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1067

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 66 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 709
Witam.
Teraz to ja mam problem :(
Zacząłem układać diete i przy zapotrzebowaniu kalorycznym miałem mały przystanek.Kolesie z forum doradzili że ze względu na dużą ilość tłuszczu powinienem mieć zapotrzebowanie ujemne.I tak też zrobiłem ale pozostaje problem kupiłem krete tauryne i carbo i jak to się teraz bedzie miało do cyklu.Wydaje mi sie że to trochę przeczy kreta i dieta z zapotrzebowaniem -500 kcal.Co mam zrobić proszę o pomoc ?????
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 66 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 709
prosze pomozcie mi bo bede zmuszony znowu zalozyc nowego posta z tytulem "absolutna rewelacja w dziedzinie odrzywek" o tresci :
https://www.sfd.pl/temat217752/

wiec jak bedzie ?? :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 4102 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37701
stary a jaki jest twoj cel jesli masa to bilans kaloryczny musi byc dodatni bo bez tego masa niepojdzie ! jesli bedziesz sie zezbil to wtedy dajsz ujemny bilans

CHIQUITAS DE LOS SANTOS

na redukcji nowy płyn Pur pomoże Ci wygrać w walce z tłuszczem

Nie masa a estetyka sie liczy !

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 326 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9015
własnie.. ale chyba idziesz na mase? bo jesli tak to bilans musi byc na ++++++
...
Napisał(a)
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 47 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 92660
Mozesz brać kreatynę na ujemnym bolansie.Nie odczujesz tak jej efektów masowych, jednak sila nie powinna lecieć w dól ponadto będziesz miał pełniejsze mieśnie, lepsza regenerację itp.
jednak ja bym odpuscil.
Ale łykać jak najbardziej mzoęsz.
taurynę na redukcji tez bym odpuścil, zainwestowałbym w bialko zwłaszcza wolnowchlanialne i wpc.
zdr.,

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NitroProGen - Plywanie

Następny temat

białko na noc

electro
Polecane artykuły