Witam.
Teraz to ja mam problem :(
Zacząłem układać diete i przy zapotrzebowaniu kalorycznym miałem mały przystanek.Kolesie z forum doradzili że ze względu na dużą ilość tłuszczu powinienem mieć zapotrzebowanie ujemne.I tak też zrobiłem ale pozostaje problem kupiłem krete tauryne i carbo i jak to się teraz bedzie miało do cyklu.Wydaje mi sie że to trochę przeczy kreta i dieta z zapotrzebowaniem -500 kcal.Co mam zrobić proszę o pomoc ?????
Teraz to ja mam problem :(
Zacząłem układać diete i przy zapotrzebowaniu kalorycznym miałem mały przystanek.Kolesie z forum doradzili że ze względu na dużą ilość tłuszczu powinienem mieć zapotrzebowanie ujemne.I tak też zrobiłem ale pozostaje problem kupiłem krete tauryne i carbo i jak to się teraz bedzie miało do cyklu.Wydaje mi sie że to trochę przeczy kreta i dieta z zapotrzebowaniem -500 kcal.Co mam zrobić proszę o pomoc ?????
Krzysztof Piekarz