SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

takie pytanie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 976

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 111 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 698
Biorę teraz kreatyne, kończę jedną puchę HMB ale w zanadrzu mam jeszcze drugą. Jako że nie zaobserwowałem efektów po tych tabsach, zastanawiam się czy jej nie spylić. Jak myślicie - jest sens w siebie to ładować, czy odpuścić i sprzedać? Zdania są podzielne, że efekty są po 4 miechach czy tam ile, albo że nie działa w ogóle.
Czekam na rady
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 390 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8333
sprzedaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 355 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9544
HMB to raczej suplement na dłuższa mete, bierze sie go dosc długo zeby zaobserwowac efekty. Ja np. kupiłem 900 kapsułek z kumplem na spółe i mamy za 160zł HMB na 5 miesiecy każdy :)

No Pain, No Gain!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 448 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5761
Mocna dieta dobry trening i druga pucha.
Lub sprzedaj i jeśli robiłeś jakiś cykl odczekaj i zarzuć sobie jakiś stack + mono przykładowo.

Powodzenia, zrobisz jak będziesz chciał ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
zle zrobiles ze kupiles wg mnie, ale przynajmniej wiesz ze nie dziala choc po jednej puszce moze troche za krotko

ciagnij dalej lub sprzedaj, Twoja decyzja

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 111 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 698
Kupiłem jedną puche, drugą dostałem gratis (400+400kaps). Teraz wcinam to mono z hmb, tylko nie wiem jaki jest tego sens. Mono dopiero zacząłem, cykl bedę miał do 10 czerwca, także ewentualnie mógłbym to zjeść, ale jakie to ma efekty - tego nie wiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 11766 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64285
sprzedaj HMB badz stosuj jak antykatabolik
efektow mistrzowskich nie bedzie ale mozesz stosowac chba ze masz opcje shandlowania to sprzedaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 111 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 698
Antykatabolik jako suplement chroniący przed spadkami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 355 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9544
Tak własnie po treningu i przed snem w celach antykatabolicznych stosuj

No Pain, No Gain!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kreatyna-choroba (dla znawcow)

Następny temat

Czas na odżywki

WHEY premium