SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

t5- efedryna przed wieczornym treningiem?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 897

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 703 Napisanych postów 1196 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 75579
Właśnie przyszedł zamówiony spalacz; T5 z Zionlabs. Efedryna 30mg, Cofeina 250mg, Aspiryna 150mg. Stosuje sie przed treningiem ale o ile siłownie robie rano lub po południu w zależności od dnia, o tyle kickboxing zaczynam o 20:00. Troche sie obawiam nie przespanej nocy. Ktoś brał, długo trzyma? Nie za późna pora na takie specyfiki?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 703 Napisanych postów 1196 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 75579
Wczoraj zrobiłem siłkę. Fajna pompa, był progress ale musze wziaść pod uwagę że wchłania sie teść, którego nie biłem 3 tygodnie (brak towaru), równiez kreatyna leci od tygodnia. W każdym razie fajnie było schodzić po schodach na drżących nogach
Dzis i jutro w planach wieczorny kickboxing, chyba zaryzykuję. Po paru godzinach od t5 ziewam, a w nocy spie jak dziecko, więc jak wezmę o 19:15 to po północy powinienem spać. Potem urlop więc tylko siłka będzie i jakies bieganie zrobię.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 708 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26912
tak naprawde zalezy od tabsa. Sa bardzo nierowno rozsypane jeden czesze az milo a po drugim szedlem spac.

Mimo wszystko o 20 bym nie bral. Chyba ze chodzisz spac bardzo pozno.


Zmieniony przez - Tukoz w dniu 2019-04-03 19:05:59
1

If you love life, don't waste time, for time is what life is made up of.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 703 Napisanych postów 1196 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 75579
Po treningu i tak jestem nakręcony więc najwcześniej 23-24, ciśnienie krwi mam zazwyczaj bardzo niskie; 100/60 to taka norma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94911 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
zaczniesz stosować to sam sprawdzisz , ja bym miał nockę z głowy
za to moja żona może o 19 wziąć mocne termo popić kawą zrobić trg i iść spać
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 703 Napisanych postów 1196 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 75579
Trochę się boję, może wezmę pierwszy raz w piątek na siłkę, a w sobote mam sparring o 17 więc też jest parę godzin do nocy. Trzeba to brać codziennie czy można wybiórczo czy może jak mam trening tak późno to wziąć wcześniej w ciągu dnia? A jak w DNT?


Zmieniony przez - bartek81 w dniu 2019-04-03 20:21:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94911 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
a w dnt zakładając ze będziesz brał 2 tab dziennie to brał bym rano i południe
sam zobaczysz jak długo cię trzyma
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
Nie bierz wieczorem bo będziesz w sufit patrzał cała noc
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 703 Napisanych postów 1196 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 75579
Dzięki za rady, nie wziąłem dziś, zacznę od piątku bo jutro dnt. Zawsze warto spytać. Rano mi nie pasuje brać bo nie chcę w pracy za dużo robić, ale będę się powstrzymywać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94911 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
Dojdziesz sam metodą prób i błędów

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 703 Napisanych postów 1196 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 75579
Wczoraj i dzis wziąłem delikatnie po jednym kapsie. Wczoraj siłka, było w miare normalnie, podniesione cisnienie i wysoki puls. Trzesące sie ręce, pare godzn trzymało. Dzis kickboxing-masakra! Po 15 minutach rozgrzewki zdjąłem koszulkę bo nie nadawała sie juz do niczego. 10 rund sparringów po 3 minuty, po pierwszej byłem wyj***any, z jakimis lepszymi zawodnikami to tylko czekałem do końca żeby przetrwać bo nie dawałem rady kondycyjnie, odebrało mi energię! Ręcznik, którym sie wycierałem mokry jak z pralki. Nie narzekam na potliwosc, bo wiem ze po to sie to bierze. Ale czy tak to powinno wygladać? Nie wiem, pobrac jeszcze kilka dni i zobaczyć jak bedzie czy to nie dla mnie? Bo kondycyjnie to bez efki duzo lepiej sobie radziłem a chyba tak nie powinno być...:'-(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94911 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
Coś nowego albo odstawić albo brać dalej i zobaczyć jak będzie działać jak organizm się trochę z tym oswoi
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brak soku

Następny temat

Przejście z NPP na Tren.

WHEY premium