SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

efedryna przed walka

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5813

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 175 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2367
witam jak w temacie jaka dawke efedryny potrzebowalbym przed walka?? i ile przed nia. efedryne mam juz tylko nie wiem czy da wymagany efekt jesli odrazu powiecie ze lipa to cos innego przygotuje dla siebie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 142 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5811
u mnie dobrze zaczyna się bujać ok 40 min po spożyciu;)

umrę śmiejąc się...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3948 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16264
a jaka walka? jakies zawody czy kogoś na odstrzał masz? no efka tak 30-40 minut sie powinna rozbujać, tabsa albo 2. po 3 to juz sie łapy trzęśą. a najlepiej dla próbu weź jedną żeby zobaczyc po jakim czasie zadziała

Łowca Winstrolu w polskiej aptece
zbieram sogi na speca

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 142 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5811
jaką masz efe? ile mg w tabletce... jak tussi łykałem to nawet 3 tab 15 mg na poczatku dobrze robiły

umrę śmiejąc się...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 175 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2367
walka z powaznym gosciem (walczy zawodowo) ale soloweczka ulica. efke mam 30 mg ale nie pamietam co tam pisze a nie mam teraz tego u siebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 142 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5811
w takim wypadku radzę jeszcze w ochraniacz na zęby zainwestowac:) w jakiej dyscyplinie koles startuje?

umrę śmiejąc się...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 175 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2367
boks. ochraniacz obowiazkowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21795 Napisanych postów 71351 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576004
Kiedyś był już taki post jak gość wpadł do działu i chciał szybko porad czy załadować 5 czy 10 anapolonów na czy ileś tam omek żeby szybko nabrać siły i masy bo za kilka godzin ma ustawkę na ulicy a jest chudy

Beka była gługoooo z tego topicu'u.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 175 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2367
ale ja nie potrzebuje masy sily tylko pobudzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21795 Napisanych postów 71351 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576004
Pojedź na wioskę, przeskocz przez ogrodzenie za którym biegają ze 2 wiejskie nigdy nie szczepione wilczury to wystarczająco Cię pobudzą

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1791 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38915
Zmieniony przez - ninja pl w dniu 2009-03-31 00:18:44
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cypionate czy Enantan

Następny temat

wielki połów się szykuje - żaden leszcz się nie zmarnuje ***SPAM***

WHEY premium