SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

szybkie pytanko o dece

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1427

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 883 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9537
mam pytanie w czy jest sens stosowac dece w kolejnym cyklu drugi raz pod rzad.mam po tym scierwie dobre efekty chcialbym sobie jeszcze raz rzucic ale ty razem z meta na kicka[nie chce mi sie czekac 4tyg az cypio zacznie sie bujac]i winem na ostatnie 5-6 tyg zeby sie ubic.w ksiazce llewelyna pisze ze mozna nawet i 5 razy pod rzad ale na forum czytalem ze ktos komus odradzal.dzieki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 883 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9537
tak jak mowisz tomczers 10kg-4kg[wody i tluszczu]=6kg.nie chce tu pisac ze wyrzezbilo mnie do kosci bo miesni brzucha nie widac.ale mialem kaldun a teraz plaski i twardy.pod koniec cyklu robilem aero 2,3razy w tyg czasami wogole.miche tez trzymalem nie najlepiej jadlem tylko 2,3razy reszte pilem nie moglem juz patrzec na jedzenie.teraz chce zrobic tak ok 10kg i lepiej to wyrzezbic pod koniec.chce to zrobic w krotszym czasie o 3tyg.spadki sa wtedy mniej dostrzegalne jak sie zagescic troche.tak mi sie wydaje niz jak jestes spompowany woda i nagle s******la ci 5kg to patrzysz w lustro i deprecha jak**** sie cwiczyc nie chce tylko wodke isc chlac.nie bez znaczenia jest tez fakt brania hgh zaczalem wlasnie pod koniec cyklu delikatnie 1.5j.u dwa razy ok 5 i 9-10rano[zaczalem delikatnie od jednej inekcji 2j.u] mysle ze to mi pomoglo na katabolizm nocny dodam ze hgh zmusza mnie do tego iz w nocy wstaje jesc okolo 2,3 razy inaczej nie usne.teraz czekam wedlug moich wyliczen hormon powinien zaczac dzialac anabolicznie za okolo 2tyg i wtedy wejde sobie na bombke he he zobaczymy jak sie buduje mieso na 4j.u hgh ciekaw jestem sam.dogadalem sie z jedna restauracja na abonament za 120f mam tygodniowo 3razy dziennie 175gr miesa plus ryz sorowka i dowozka do domu bo czasu nieraz brak na gotowanie samemu a chce to zrobic jak bog przykazal,do tego bede jadl 2razy po 6jajek w dzien a na gloda nocnego mnostwo lososi,tuny i bialego sera.odzywki pyerdole nie moge patrzec juz tylko szejk po treningu wchodzi w gre tak z 70gr serwatki zaobserwowalem ze dobrze mi wchodzi nie ide zaraz lac wiec chyba nie wydalam.tak mi sie wydaje ze nie ma sie co sztywno trzymac schematow[choc sa dobrym punktem wyjscia]najlepiej obserwowac swoj organizm i zobaczyc co jest dobre wlasnie dla twoich miesni.zdaje sobie takze sprawe ze ameryki nie odkrylem i ze wiekszosc forumowiczow o tym wie.pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1495 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22074
a 1 cykl jak wygladal??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9059 Napisanych postów 82743 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699808
jak kopie to można i x razy pod rząd stosować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
jasne,ze mozna

jesli byla odpowiednia przerwa od ostatniego cyklu to moze nie bedzie nawet trzeba zwiekszac dawki ktora klepala wczesniej


skoro kopie to lec co uwazasz i co Ci sluzy

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 883 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9537
obmarek pierwszy cykl to byl 1-11deca 400mg/week,1-11test enan 500mg/week potem przejscie na propa100mg/eod i tren ace60mg/eod[wedlug tego co radzil dorian chlopakom z silki]przez jakies 5tygplus ostatni tydzien sam prop potem odblok z kasiazki llewelyna 1-16dni hcg 2500j.u/eod 1-30dni clom 100mg/dz i nolva 1-45 20mg/dz. narazie nic mi nie spadlo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
red face i jakie efekty po tym cyklu miales?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 883 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9537
efekty mialem gicior.w przysiadzie sie poprawilem 35kg a na lawie 20kg w innych cwiczeniach tez sporo jak na mnie bo nie cwicze na sile.jesli chodzi o mase to 15-16tyg zrobilem 6-7kg miesni z ktorych nie spadlo mi nic.moze to nie najlepsze efekty masowe ale sa czesciowo spowodowane tym ze odstawilem maryche calkowicie i stracilem apetyt w 8tygodniu cyklu.to moj jedyny problem.mam co jesc wiem kiedy ale nie potrafie sie zmusic zeby zjesc tyle ile powinienem.kupno blendera czesciowo ratuje sytuacje.zarzuce chyba dibencozide do tego cyklu he he
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
a czy poodstawieniu masowych i przejsciu na tren i propa to w tym czasie wyrzezbiles sie, tzn zlecialo troche z pasa, tym samym zostawiajac reszta rozmiarów? czy raczej tren z propem dalo jedynie podtrzymanie i ubicie tej zdobytej wczesniej masy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 883 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9537
tomczers dokladnie tak jak mowisz ze 104 zlecialo mi na rowne 100 po przejsciu na krotkie estry.to trwalo kilka tygodni ale widzialem jak sadlo spada rowniutkona na calym nie tylko na brzuchu .w tym czasie calkiem niezle mi sie to ubilo no i opuchlizna mi z mordy zeszla bo wygladalem jak chomik ha ha ha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1026 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 64080
Zmieniony przez - tymcz_k w dniu 2009-06-07 14:33:12

"Tylko Bóg może nas sądzić..." ACAB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
to czyli na dece i enanie zrobles ok 10kg masy, potem zlecialo ok 4kg. a do trenu i propa leciales jaki clenik/sall czy ECA. czy sam tren tak wyrzezbil?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sterydy androgenne

Następny temat

Dlugosc igly

WHEY premium