SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

szpila co z nim??

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1533

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 784 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19407
siemka, ciekawi mnie co z Artkiem, ile mu grozi??słyszałem, że siedzi w Wadowicach??Za ciekawe odpowiedzi śle sogacze, pozdro

+$+ sru sru

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 784 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19407
Szkoda Artka, ale musiał się liczyć z tym, że ktoś w końcu go poda do sądu za te ustawki i dostanie jakąś "karę", z drugiej strony to też trochę jego wina, bo sam opowiadał o swojej przeszłości, no cóż takie życie, trzeba czekać aż wyjdzie i zobaczyć go w akcji. Co do Andrzeja, to wydaję mi się, że za bardzo wychwalany, czytałem gdzieś, że ma być gala w USA i ma w niej brać udział żeby się wypromować, moim skromnym zdaniem nie zabłyśnie na tamtych terenach(obym się mylił), ale życzę mu jak najlepiej. Pozdrawiam.

+$+ sru sru

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 793 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23741
Masz tu wieści prosto z http://www.bokser.org/

Niewykluczone, że po opuszczeniu więzienia przez Artura Szpilkę (5-0, 3 KO) polski boks zawodowy zyska obiecującego zawodnika kategorii ciężkiej. Odbywający karę pozbawienia wolności "Szpila" waży już bowiem podobno 104 kg.

- Nic dziwnego, robiąc dziennie dwa tysiące pompek, można złapać trochę mięśni - komentuje półżartem przyjaciel Szpilki Andrzej Wawrzyk.

Tymczasem na 13 stycznia zaplanowana jest rozprawa, na której rozpatrzony zostanie wniosek pięściarza o przerwę w odbywaniu kary.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 784 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19407
dziękóweczka sog poszedł, o to mi chodziło, pozdro

+$+ sru sru

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4645 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16509
Ile mu grozi nie wiadomo?

Dopóki walczysz Jesteś zwycięzcą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 8878 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 75102
podobno 2 lata, ale źrodlo bardzo nie pewne

SFD Fight Club & Uderzane
WISŁA KRAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Buźkę Szpila ma jak małe dziecko,a taki z niego niegrzeczny chłopczyk

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 565
Ja slyszalem ,ze 2 lata za pobicie czy cos takiego :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4645 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16509
I utalentowany. Wawrzyk przy nim jest trochę przesadzony. Myślałem, że Gołota znajdzie następce, a tu... aj tam.

Dopóki walczysz Jesteś zwycięzcą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 793 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23741
Sąd nie przychylił się do wniosku Artura Szpilki (5-0, 3 KO) o przerwę w odbywaniu kary pozbawienia wolności.

Jeden z najbardziej obiecujących zawodowych pięściarzy młodego pokolenia przebywa od listopada w zakładzie karnym skazany na 18 miesięcy za udział w bójce trzy lata temu.

Na chwilę obecną pewne jest, że "Szpila" pozostanie za kratkami do lipca, czyli do czasu odbycia połowy zasądzonego wyroku. Wówczas będzie mógł ubiegać się o zwolnienie warunkowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 784 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19407
Dzięki za info, sogacz poszedł

+$+ sru sru

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4645 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16509
Po połowie wyroku powinien być zwolniony. Szkoda, zmarnuje się chłopak

Dopóki walczysz Jesteś zwycięzcą...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tomasz Sarara vs. Rodney Glunder na Beast of the East

Następny temat

Stopnie w Kick Boxingu

WHEY premium