SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

swimming...

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 10872

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2836 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25754
hehe ambicje to podstawa, tak trzymaj!

deadmike

Przyszły Mr O

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 8449 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48421
tylko sie nam nieutop kto bedzie relacje zdawac :)P

a probowales zatyczki do nosa ?

==============================
Pozdrawiam was
"maly" termitek

" Zawsze pod wiatr, nigdy z górki ... "
www.napisy.any.pl  www.hub.any.pl 

... .. .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 64 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2648
zacięcie godne podziwu; ze sowich doświadczeń jakie miałam przy pracy z dziećmi na basenie a również ze swoich początków to jeśli idzie o oddech sa nalepsze ćwiczenia tzw. koreczki jeśli masz krązki to rozkładając ok 10 w linii prostej i robiąc przysiad wyławiać je za każdym razem przy wynurzeniu nabierając powietrza nie w policzki a w płauca i wykonując krok do przodu; jeśl nie posiadasz krążków to robisz przysiad dotykając ręką dna; ćwiczenie bardzo proste ale bardzo skuteczne; drugie cwiczenie oddechowe to łapiesz rękoma o rynienkę (nogani stoisz na dnie tak abyś był zgiety tylko w pasie) i łapiesz powietrze przekręcając głowę i kładąc lewe/prawe ucho na wodę; za każdym razem wydychasz całe powietrze które udało Ci sie złapać powoli bez pośpiechu; mósisz w tym wszystkim mieć rytm np. 1-wdech 2,3,4 - wydech; tak samo przy rynience lub brzegu basenu) popracuj z nogami, tym razem nie stoisz na dnie ale kładziesz sie na wodę, pozwoli Ci to nie usztywniać sie, mięśnie są lekko spięte ale dzięki temu nie jesteś sztywny cały i nie pójdziesz pod wodę dzięki przytrzymywaniu sie rękoma rynienki; pracujęc nogami nie możesz ich usztywniać w kolanach ruch musi zaczynać się od biodra a stopy lekko skierowane do środka; mniej więcej wygla to tak jakbys stał na podłodze i próbowal wykonać leciutki ruch nogą do przodu i w tył uważają by nie zedrzeć sobie skóry z palców;

/pozdrawiam katarzyn

/katarzyn

/katarzyn

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 281 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6802
Sie Ma!

Nie potwierdzm plotek, jakobym utopił się ćwicząc na sucho nogi do żabki... Po prostu mam problem - paznokieć wrasta mi się w palec (duży u lewej nogi). Boli mnie już 2 tygodnie, nie mogę chodzić a chlorowana woda szczypie jak c.h.o.l.e.r.a, chcę go zerwać, ale zabieg wyznaczyli mi dopiero na 26 kwietnia - niech żyje szybka polska służba zdrowia,qwa jego mać!
W marcu byłem tylko raz na basenie i ćwiczyłem nogi do żabki z deseczką i ręce do żabki płynąc strzałką tuż przy dnie... Ciągle staram się powiększać pojemność płuc, ale cięzko mi to idzie...
Jak tylko będę mógł to znów wezmę się pożądnie za naukę pływania...

Na Razie.
Pozdrówka dla wszystkich!
ps. jak tam po świętach? Pewnie basen przyda sie do spalenia nadmiaru kalorii, co nie?


Volland


Kodeks Hammurrabiego:
Oko za oko!
Ząb za ząb!
Sex za pieniądze?

Volland


--<<>>--BJJ Siedlce KLAN--<<>>--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 8449 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48421
we wtorek 1 trening po swietach
mamo co to bedzie
brrrrrrrrrrrrr

blootalnie ze ten gloopi paluch tak ci krzywo idzie lipaaaaa :((((((((((

na sucho najwyzej cwicz nogi az jak wejdziesz do wody bedziesz perfekcjonista :)

pluca w wannie ajak tez mozna pod wode i trzymaj
i tak w kolko

tak niestracisz tego czego sie nauczyles a moze i cos zarobisz ???


szybkiego powrotu do zdroffka :)


milego
"maly" termitek

... .. .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1610 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17189
witam
odswiezam watek, bo jest bardzo ciekawy :)
mam tez kilka pytan: jak wygladają ruchy nog przy zabce (chodzi o to, czy maja byc rownolegle do tafli wody czy nie); czy ma znaczenie to, czy jest powietrze w plucach czy nie, jesli chodzi o utrzymywanie sie na wodzie?

mam nadzieje, ze mi nieco pomozecie :)

Ehh.... co za czasy....

Idąc ciemną uliczką nigdy się nie odwracaj..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1610 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17189
mam wielki problem... co jest glowna sila napedowa w kraulu i grzbiecie? bo plywajac tymi stylami w ogole nie nabieram predkosci dzieki nogom... tylko rece tak jakby pracowaly :(

pomocy...

Ehh.... co za czasy....

Idąc ciemną uliczką nigdy się nie odwracaj..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 8449 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48421
nogi
naucz sie nogami machac to jest podstawa
rece to malo

"maly" termitek

... .. .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 8449 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48421
i tak i tak
zalezy czy glaichem czy zwyklym
glaich to nogi do zaby
a zwykly to normanie jak w kraulu
tk mnie uczoino bynajmniej :>

"maly" termitek

... .. .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 64 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2648
motylek to inaczej delfin a tam nogi trzyma sie razem i ruch jest z biodra;

/pozdrawiam

/katarzyn

/katarzyn

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rodzaje biegów

Następny temat

skakanka

WHEY premium