SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sutki

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4170

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Koledzy już wszystko napisali.
Endokrynolog jako priorytet.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6289 Napisanych postów 76133 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755419
Oczywiście nie zmienia to faktu tego, że warto zmienić swoje nawyki żywieniowe i wprowadzić treningi siłowe. Będzie to jedna z podstaw kształtowania sylwetki.
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 30 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 160
tak, tylko, że ja już ćwiczę dwa tygodnie siłowo. Od września moje nawyki zmieniły się o 180 stopni. od razu w dwa tygodnie schudłem 5kg i każdy wowowowo połowy ciebie nie ma gościu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Generalnie dwa tygodnie treningów to prawie nic, także aż tak bym w entuzjazm nie popadał.
Bycie w sporcie przez 5-10 lat to można uznać za trwałą zmianę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6289 Napisanych postów 76133 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755419
Trzeba więc przeanalizować, co mogło spowodować takie spadki wody/mięśni. Prawdopodobnie zbyt niska podaż kcal w diecie.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9071 Napisanych postów 82769 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 700021
Przez dwa tygodnie to jeszcze organizm nie zdążył się przeprogramować Diete musisz mieć zbilansowana i z odpowiednim deficytem kalorycznym .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 30 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 160
znaczy ogólnie to moja aktywność fizyczna była nikła komputer plus żarcie, teraz ćwiczę mało przebywam na kompie, dieta od września jest na pewno zdrowsza, bo wtedy prawie codziennie jakiś fast food.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Lecisz do lekarza poierwszego kontaktu on Cię pokieruje dalej, jak lekarz specjalista uzna to na nfzet normalnie Ci wytną tylko kolejka pewnie spora, na pewnie nie w miesiąc czy dwa.

Trenuj siłowo, ogarnij dobre odżywianie i zobaczysz jakie efekty będą
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6289 Napisanych postów 76133 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755419
Zanim ogarniesz sprawę z lekarzem i badaniami, warto już teraz zająć się poprawą nawyków żywieniowych i wprowadzeniem aktywności fizycznej. Wklej więc jak to wszystko u Ciebie dokładnie wygląda.
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 30 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 160
z lekarzem jeszcze się nie umawiałem, ale zadzwonie na dniach, od wstawienia tego postu moja waga 79, szacunkowa ilosc tkanki tluszczowej 18,39%
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Watpliwosci Co do posilkow

Następny temat

Prośba o dietę na danych makro. Moja odpada.

forma lato