SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

susta+enan

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5158

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 445
fatass
tak na szybko liczac to z tego co wypisales jest jakies 150g pelnowartosciowych protein, rano zamiast tego serka zapodalym jaja, porcje miesa zwiekszyl do 150 g , makrela wedzona 50 g - to smiech na sali. pozatym jedzenie tunczyka w duzych ilosciach nie jest najlepszym pomyslem, kumuluje to rtec w organizmie, ktora nie jest metabolizowana ani wydalana, tylko odklada sie i moze z czasem powaznie szkodzic, dodatkowo do bananow po treningu dodaj jakiegos szejka 20 - 30 g protein. do posilku po treningu daj jakies wegle wiecej niz 150 g chleba, ogolnie po treningu zjadasz 2 bananki i pare kromek chleba, to nie odbuduje glikogenu.

Wielokrotnie pisano - koksy to nie sposob na braki w diecie, pozatym jezeli lapiesz sie za koksy to powinienes wiedziec ze bialka powinno byc minimum 3g/kg. A woda? pijesz przynajmniej te 3 litry dziennie?


Zmieniony przez - fatass w dniu 2011-10-30 22:34:20



Zrobię poprawki, jak widzisz długo jestem w szkole i taka ilość jedzenia ciezko jest targać, wiec zazwyczaj zabieram 4 złożone kromki chleba do tego rybke i kawałki kurczaka. Tuńczyka juz ogolnie wyrzuciłem bo jedzenie jego doprowadza mnie do wymiotów. Rano o 6 po śniadaniu jem 4 kaps amino max 6800 z treca tak samo po treningu. (zapomniałem dopisać to w diecie) Wodę piję duzo duzo napewno 3L dziennie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 410 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20426
Ale jeśli nie masz diety to po co ci koks ? myslisz ze my nie pracujemy i nie chodzilismy do szkoły ? to i tak brało sie w pojemniki ryż i miecho i sie targało nie było problemu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 160 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4259
4 kaps aminokwasow to zadna rewelacja tym nic nie zwojujesz, zwroc tez uwage na to co pisalem o porzadnej dawce dobrych wegli w posilku potreningowym, ale ogolnie to zobacz obiektywnie jak rozwija sie temat, w dziale doping dostajesz porady dietetyczne, sprawy ktore powinny byc opanowane i podopinane zanim wogle pomyslales o koksach.

Zmieniony przez - fatass w dniu 2011-10-31 11:09:07

Ufaj swoim instynktom

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Limon44



Zrobię poprawki, jak widzisz długo jestem w szkole i taka ilość jedzenia ciezko jest targać, wiec zazwyczaj zabieram 4 złożone kromki chleba do tego rybke i kawałki kurczaka. Tuńczyka juz ogolnie wyrzuciłem bo jedzenie jego doprowadza mnie do wymiotów. Rano o 6 po śniadaniu jem 4 kaps amino max 6800 z treca tak samo po treningu. (zapomniałem dopisać to w diecie) Wodę piję duzo duzo napewno 3L dziennie



Biedactwo. Ciężko wrzucić dwa pojemniki z jedzeniem do plecaka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 445
Dobra dobra nie spinać sie nie potrzebnie . Do szkoły jedzenie biorę tyle ile mam w diecie.

MikeJones
Ale jeśli nie masz diety to po co ci koks ? myslisz ze my nie pracujemy i nie chodzilismy do szkoły ? to i tak brało sie w pojemniki ryż i miecho i sie targało nie było problemu


Jak nie mam diety ? czytaj temat uważnie


Dochodzac do setna mojego pytania, jak wziać to co już mam ?, jak pisałem narazie biłem 300mg/1ml co 7dni.,



Zmieniony przez - Limon44 w dniu 2011-10-31 17:09:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 362 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2964
Masz gosciu zryta banie! Wchodzisz w takie tematy w tym wieku ,z taka waga, budowa, wynikami silowymi... bez komentarza. zacznij jesc ,znam duzo osob ktore sa chude i cwicza i wpier****** a nie bija ssa!

DAJ SOGA JAK POMOGŁEM :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 445
smalec69
Masz gosciu zryta banie! Wchodzisz w takie tematy w tym wieku ,z taka waga, budowa, wynikami silowymi... bez komentarza. zacznij jesc ,znam duzo osob ktore sa chude i cwicza i wpier****** a nie bija ssa!


Ja pier*ole jak można tutaj czego kolwiek sie dowiedzieć jak tylko takie smęty piszecie, jestem osobą pełnoletnią i wiem co robie, wyszstko!.

Jezeli tak ciezko wam napisać jak brać to dziekuje i pozdrawiam serdecznie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 136 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3573
Jak robisz szota raz w tygodniu a masz do wbicia jeszcze 16, tj 20tyg cykl - odradzam.
Jak nie odczuwasz jakiś nadzwyczajnych skutków ubocznych to:
1-10 (max) susta 300mg e7d
11-12 hcg 1000j e2d
12-14 clomid 50mg ed, mozesz zrobić przez pierwsze 2 dni po 100mg

Jak ktoś chce Ci pomóc to niech mnie poprawi.


Zmieniony przez - kapitanp w dniu 2011-11-01 08:32:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 445
kapitanp
Jak robisz szota raz w tygodniu a masz do wbicia jeszcze 16, tj 20tyg cykl - odradzam.
Jak nie odczuwasz jakiś nadzwyczajnych skutków ubocznych to:
1-10 (max) susta 300mg e7d
11-12 hcg 1000j e2d
12-14 clomid 50mg ed, mozesz zrobić przez pierwsze 2 dni po 100mg

Jak ktoś chce Ci pomóc to niech mnie poprawi.



Skutków ubocznych jako tako to nie czuje wgl, jedynie co to chce mi sie spać ale tez nie tak, ze zamulony.
Jak narazie biłem 300mg e7d teraz zastnawiam sie czy nie dać 600mg/2ml e7d.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
z tego co wiem to dział doping jest od lat 18,wiec dlaczego ten temat wciąż jest ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ogien po paru miechach

Następny temat

Start z dopingiem a hormony

WHEY premium