SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

surowe mięsko

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1335

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1092
jakie są zagrożenia (i czy są one poważne) ze spożywania surowego mięsa i jakie są korzyści(każdy rodzaj mięsa),mięso kupywane załóżmy ze znanego marketu czy zaufanego sklepu czyli musi być przebadane.
co wy na to?

[urodzony nie w tym czasie nie w tym miejscu]

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Surowe mieso jest ciezkostrawne i moze zawierac rozne bakretie ktore podczac gotowania, pieczenia giną.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
ja bym uważał szczególnie przez drobnoustroje

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
ale tatarek z cebulka ogoreczkiem i zolteczkiem mmmmm...;)

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1092
domer jest lepiej strawne niż przygotowane ( to wyczytałem już na sfd )

zakrześ a co z tymi drobnoustrojami? to niebezpieczna sprawa bo nie mam o tym pojęcia.?

[urodzony nie w tym czasie nie w tym miejscu]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
tak salmonella i inne paskuctwa , polecam się zgłębić w mikrobiloogie bardzo ciekawe zagadnienia o psychofilach , mezofilach i termofilach niechce mi się wymieniać szkodliwych dla ludzi i zwierzat ale jest ich troche no i wszystkich nie pamiętam oraz jeszcze nieznam ale surowe mięso to wyjatkowe siedlisko a żeby się ich pozbyć to trzeba tem. ok100 c
bo w skrajnych warunkach i 95 przezyją

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1092
czyli mam rozumieć że giną dopiero jak mięsko jest już w całości przygotowane? ( żadnego miejsca surowizny)

[urodzony nie w tym czasie nie w tym miejscu]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Cos zle czytales.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1092
domer wyjaśnij mi co źle przeczytałem , ja zrozumiałem tak że aby zlikwidować drobnoustroje trzeba 100 stopni czyli trzeba mięso ugotować usmażyć upażyć upiec ugrilować....nie może być surowe i przyżądzone w miejszej temp, bo mogą przeżyć tak? to chyba jasne nie. interesuje mie tylko ile czasu mają być w tej temp. śmiertelnej? aż cała pow. mięsa sie przyżądzi?? czy mogą zostać kawałki surowizny a chwilowo poddane wysokiej tem zostają odkażone? nie mam o tym pojęcia więc sie pytam w końcu po to jest sfd.

[urodzony nie w tym czasie nie w tym miejscu]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
trzeba temperaturą potraktować albo prominiowaniem w ten sposób giną drobnoustroje chyba że jeszcze mowa o przetrwalnikach możesz też zgłębić się w sposobach utrwalania żywności

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siłownia Nocą

Następny temat

Mężczyzna na aerobiku - opinie

WHEY premium