SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

suplementy na start w UK

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2336

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 259 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15877
mieszkam w Glasgow(UK)i chce sobie kupic odzywki(jedzonko sobie zbilansuje ale bez niewolnictwa)moja budowa przypomina gruszke czyli brzuch a gora licha nie mam sily walczyc juz z tym wiec ide na silownie zrobic gorna czesc ciala oraz dodatkowo brzuszki.po rozmowach ze znajomymi
postanowuilem tak:

1) bialko albo Optimum Nutrition 100% Gold Standard Whey Protein albo Syntrax Matrix 5.0 - Sustained Relase Protein Blend protein
prosze o rade ktore? (bede je bral wieczorem lub w dni bez silki oraz jako ewentualne uzupelnienie bialka w diecie)

2) glutamine z tego co wiem kierowac sie tylko cena:) ale prosze o propozycje co najlepiej

3) kreatyne - tu prosze o pomoc chce w kapsulkach :)

4) cos po silce gainer chcialbym to bo kiedys mialem zreszta nie chce typowej masowki:)
SCITEC Volumass 35 a to ma Skład 1 porcji (100 g):
tłuszcz - 3 g
węglowodany - 44 g
białko - 35 g
kreatyna (creapure) - 2500 mg
L-glutamina - 8265 mg
tauryna - 500 mg
BCAA (izoleucyna, leucyna, walina) - 10561 mg

5)oraz jezeli ma sens to jakis spalacz

oczywiscie jestem otwarty na konkretne zmiany :)

a i wazne w gre wchodza albo produkty ze sklepu internetowego w polsce z wysylka do UK(oczywiscie jesli sie to oplaca) albo produkty dostepne w sklepach w UK oczywiscie jezeli ma sens moze byc USA ale to poprosilbym wtedy co i gdzie kupic:)

wiem ze wymagam wiele ale licze na wasza pomoc nie jestem tak obeznany w tych ssprawach aby pujsc do sklepu w uk i pogadac co i jak:)

wielkie dzieki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 668 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1686
ja ci poradze klasycznie czyli aeroby i dieta wysokobialkowa plus jakis dobry spalacz fatu.

Do tego wiem ze pojawil sie marki NOW foods (tania a dobra) olej MCT moze jest w UK available?

Jesli rzeczywiscie masz budowe o jakiej piszesz to tylko w miare dlugie 45-1h wysilki aerobowe na tetnie ok.13-15 bpm Ci to spala, takze rower, plywanie, biegi, wiosla. Wazne aby wysilek byl dlugi, rownomierny i o stalym tetnie more less w tym przedziale jaki ci podalem.

Silka to nie jest sposob na zrzucenie sadla, namachasz sie sztanga, napompujesz brzuszkow i nawyciskasz totalnie nieproporcjonalnie do tego co jestes tym w stanie spalic. Nie zdziw sie jak po 3 miesiacach wyciskania zorientujesz sie ze prawie nic...

civic

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie jedz gainerow tlyko bo ci brzuch urosnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 668 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1686
jak to do kolegi z UK to racja, jak do mnie to takze.

Nie cierpie gainerow to moj wrog nr 1 jeszcze gorszy od jarka kaczki i zbyszka ziobry.

kiedys mnie nawet w nocy gonila banda gainerow i chcieli mi wpr..lic, jak sie natasiam too much WPC to takze mam delirke i zwidy lecz miats bialych myszek widze na suficie pokoju MASS GAINERy z wielkim tlustym brzuchem

civic

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 259 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15877
dzieki:) problem tylko w tym ze ja juz mam dosyc redukcji tego brzucha bo bardziej mi sie skora do kosci przyklei niz tuszcz spadnie z brzucha:)
dlatego ide na silownie ale juz w celu zrobienia masy w okolicach klatki i rak a gainer mial byc po silowni zeby juz nic wieczorem nie jesc dlatego taki z mniejsza iloscia wegli a za to z bialkiem glutamina itp:

SCITEC Volumass 35 a to ma Skład 1 porcji (100 g):
tłuszcz - 3 g
węglowodany - 44 g
białko - 35 g
kreatyna (creapure) - 2500 mg
L-glutamina - 8265 mg
tauryna - 500 mg
BCAA (izoleucyna, leucyna, walina) - 10561 mg

chcialem w miare zbilansowac jedzonko a wieczorem(obiad ok 16-18) jadlbym tak
1) dni bez silowni; bialko to mi polecono http://www.sshealthfoods.com/pages.php?page=lt.powders&details=0142

100% Whey protein Gold Standard jest bogaty w aminokwasy rozgałęzione (BCAA) 5g oraz dodane zostały Peptydy Glutaminy 4g w porcji.

2) w dni z silka: po ten gainer a wieczorem bialko

3)oraz codziennie ta kreatyne tyle ze nie moge znalezc w tabletkach:(no hyba ze ktos ma inne zdanie

http://www.sshealthfoods.com/pages.php?page=lt.formulas&details=0253 

ale prosze o uwagi co i jak

4) mam tez pytanie(bede kozystal z dziennika posilkow) jaki wybrac stosunek bialko/weglowod/tluszcz na kg masy ciala?
5) i skoro o ile dobrze rozumiem ten xpand ma glutamine to czy w przypadku gdy po silowni bral bym ten gainer(ma w skladzie tez glutamina) to zamienic bialko na matrixa(podobno swietne i lepsze na noc)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 511 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15392
Hej chłopaki!
Też jestemw Glasgow i szukam sklepu z odzywkami, ale znależx nie mogę.
Wszędzie jakiś badziew, nieznane firmy.
Gdzie tu jest sklep z odzywkami Optimuma i Kaizena? Ma ktoś jaies namiary?
Będe wdzięczny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 307 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29229
renesans skorzystaj z sklepow internetowych.w wiekszoci masz dowoz za free. pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROSZE O RADY! SHOTGUN + CLOUT??

Następny temat

Prosze o wasze rady i propozycje...Sogi

WHEY premium