SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie suplementy na start?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7034

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10
Witam, od 2 tygodni zaczalem cwiczyc na silowni. Czy moglibyscie polecic mi jakies dobre (niedrogie) suplementy na start?
Pytalem po znajomych... Jedni proponuja mi monohydrat kreatyny, inni zaś gainera. A co Wy o tym sadzicie?

Informacje:

Wiek: 18
Wzrost: 182
Waga: około 70kg
Trenowane sporty: Piłka nożna

Dodam też, że w dziecinstwie chorowalem na skaze bialkowa.

Dziekuje za pomoc :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699678
narazie skup się nad opanowaniem techniki treningowej i wypracowaniu poprawnych nawyków żywieniowych
na suple przyjdzie czas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24923
staz 2 tyg,za szybko na cokolwiek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 610 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4773
Ahh ta reklama supli i namowy kolegów;) i tak nie posłuchasz ludzi tu, tylko trenera na siłowni lub kolegów więc z dwojga złego gainera/białko kup jeśli nie masz w co pakować kasy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 145 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 849
Pewnie chcesz robić masę...
Kup sobie dobre Carbo i ćwicz ćwicz ćwicz

pozdrawiam

Chcesz wiedzieć coś o suplach-pisz do mnie dowiesz się prawdy od fachowca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 311 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2803
dobrej jakości gainer na początek wystarczy i moim zdaniem niezbędny. o diecie pojęcia pewnie nie masz, o suplementacji jako takiej z tego co widać też nie i na 99 procent będziesz trenował z niedoborami w diecie. masz młody organizm, jesteś szczupły (waga 70kg przy Twoim wzroście) i się nawet nie zastanawiaj nad tym czy kupować, czy nie odżywkę typu gainer. bierz śmiało. z czegoś musisz budować mięśnie. trenuj, jedz, zapijaj gainerem i tylko patrzeć jak będziesz rósł z tygodnia na tydzień. dla tych, którzy odradzają Ci stanowczo kupowanie suplementów - nie ma limitu wieku i stażu na większość suplementów (jeżeli takie są to producent zaznacza to na etykietach). jak za jakiś czas zauważysz zastój (może to nastąpić za pół rokoku, rok, dwa...) zapodaj kreatynę. pamiętaj - w tym sporcie oprócz treningu nie mniej ważne jest żarcie i dostarczanie składników odżywczych aby budować mięśnie. trenuj, jedz i rośnij.
1

"...zbierasz to, co zasiałeś..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21
Witam sorka ze odswierzaam stary temat ale tak jakos mam pytanie co poradzilibyscie mi mam 16 lat waze 62kd i mam 176cm wzrostu cwiczylem kiedys na silowni ale potem nie bylo jak i to skonczylem lecz teraz chce cwiczyc na silowni i trenowac sporty walki mam w tym niewielkie doswidczenie i troche potrafie no i chce przytyc bo jak juz pisalem jestem chudy mam dobra diete i plan treningowy mam 460 zl na suplementy ale nie wiem jakie kupic jaka kreatyne jakie bialko i wgl. Prosze o rade
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 7150 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84652
skoro wiesz, że odświeżasz stary temat nie bardzo rozumiem dlaczego nie założyłeś nowego - jak Bóg nakazał z zawartą ankietą

przeczytaj:
https://www.sfd.pl/Kreatyna_a_staż__czyli_dlaczego_nalezy_poczekać.-t392944.html
1

"Chęci i cierpliwość to wielbłądy, które mogą
Cię przewieźć przez każdą pustynię"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wspomagacz na masę.

Następny temat

Weglodowany po treningu i kreta

WHEY premium