SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co na start pod mase ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 373

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 26 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 170
Witam serdecznie.

Tak jak w temacie, co byście polecili na start pod mase ?
Oczywiście wiem, że same suple cudów nie zdziałają dlatego dodam, że konsekentnie trzymam się diety i w niecały miesiąc 1.5 kilo poszło do przodu wiem, że może to nie jest jakoś super łał ale najważniejsze, że do przodu ! Ale nie zmienia to faktu, że chciałbym się wspomóc jakimiś suplementami. Po kilku rozmowach i konsultacjach polecono mi na start witaminy, bcaa, białko i carbo. No ale konsultacji nigdy mało także liczę na jakieś kostruktywne podpowiedzi.

Pozdro ! :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7569 Napisanych postów 147999 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1177619
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 26 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 170
190 cm wzrostu / 73 kg wagi
24 lata
Półtora miesiąca na siłowni. Parę lat temu też miałem kilka podejść ale poszło w zapomnienie
Moim celem jest zwiększenie masy mięsniowej
W przeszłości suplementów nie stosowałem nigdy
Finanse to na obecną chwilę +/- 150 złoty
A jeżeli chodzi o rozkład w diecie to średnio na posiłek ( jem 5 dziennie )to wygląda tak 43 G / T: 14 G / W: 85 G

Zmieniony przez - apocalyptoo w dniu 2017-03-30 23:03:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10264 Napisanych postów 117025 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1381459
jak masz jakieś braki itp to gainer/białko w celu uzupełnienia braków a tak to kreatyna .

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 10658 Napisanych postów 10325 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 312788
białko dla uzupełnienia lub dla poprawy smaku posiłków i ewentualnie jakieś witaminki (ale niekoniecznie) później mozesz dorzucic beta alanine, kreatyne, ale jak dopiero zaczynasz to wolalbym te 150zł dolozyc do diety zeby byla dopięta na ostatni guzik, a jezeli jest już taka to odkladac na przyszłe miesiące :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tabletki antykoncepcyjne a spalacze

Następny temat

Czym zastapic posilek?

Zestaw 1