SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

suplementy na początek

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4002

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1119
Witam ćwiczę już ponad jeden miesiąc. Ćwiczę w domu metodo Olivera Lafaya. Zastanawiam się nad zakupem jakiś odżywek, ale się na tym nie znam i proszę wasz o pomoc.Nie posiadam diety, więc w pewnym sensie chciałbym aby suplementy mi ją uzupełniły. Mój wzrost to około 1,80 waga 76-8 kg.
Ćwiczyć z odzywkami czy na razie jeszcze na sucho ?
Jakie odżywki polecacie na początek ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
co chcesz uzupelniac skoro diety nie ma?
nie wiesz nawet ile czego brakuje

suplementy nie dla Ciebie na ten moment
zajrzyj do dzialu odzywianie i bierz sie za ukladanie diety albo chociaz 10 wskazówek zywieniowych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3369 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11510
dokładnie. Raczej wolałbym zainwestować w karnet na siłownie i ułożyć porządną dietę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 617 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30516
ewentualnie można dorzucić witaminy, omegę 3 lub inne prozdrowotne

"Ból jest twoim przyjacielem, sprzymierzeńcem, mówi ci kiedy jesteś poważnie ranny, nie pozwala ci zasnąć, przypomina ci abyś kończył tą pracę i wrócił do domu. Ale czy wiecie co jest najlepszego w bólu? Świadczy o tym, że żyjesz."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3369 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11510
skoro nawet nie ma diety, to dodawanie czegokolwiek jest bez sensu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
ogarnij podstawy, bez nich nawet na saa nie pojedziesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1119
No ja rozumiem ale omijam potrawy których autor książki nie poleca lub poleca zażywać sporadycznie ale jakieś diety np co mam jeść na obiad to tego nie mogę niestety zrobić bo ja o tym nie decyduje :) Jak coś to tylko jakieś witaminki tak ? A może jakiś gainer ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 617 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30516
Policz swoje zapotrzebowanie kcal oraz przelicz (przynajmniej na oko) ile kcal jesz i jaki masz rozkład b/w/t wtedy będziesz wiedział czy coś potrzebujesz

"Ból jest twoim przyjacielem, sprzymierzeńcem, mówi ci kiedy jesteś poważnie ranny, nie pozwala ci zasnąć, przypomina ci abyś kończył tą pracę i wrócił do domu. Ale czy wiecie co jest najlepszego w bólu? Świadczy o tym, że żyjesz."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1119
Aha no ok nie ma sprawy tylko mam jeszcze jedno pytanie w obliczaniu tych kcal to znalazłem kalkulator w internecie ale on podaje różne dane zależności czy chce przytyć 1 kg na tydzień czy schudnąć czy utrzymać wagę. Ja się mam stosować do której grupy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 617 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30516
a jaki jest Twój cel?

"Ból jest twoim przyjacielem, sprzymierzeńcem, mówi ci kiedy jesteś poważnie ranny, nie pozwala ci zasnąć, przypomina ci abyś kończył tą pracę i wrócił do domu. Ale czy wiecie co jest najlepszego w bólu? Świadczy o tym, że żyjesz."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1119
Znaczy chce zyskać sporo siły i stworzyć ładną sylwetkę
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pure BCAA - sfd - miara 10g

Następny temat

Mutant i No xplode

WHEY premium