SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

suplementacja w piłce noznej

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21231

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
to wychodzi ze sie nei zgadzamy do konca heheh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3578
Dzieki za porady.Jednak nie bede kupowal TSE.L-karnityne juz mam takze ja bede zazywal.Zreszta przy takim wysilku jaki wykonuje i diecie to powinienem to spokojnie zrzucic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47
Moim zdaniem nie można sobie ot tak brać jakiś sumpelentów. Jeżeli trenuje się w klubie powinno się to zostawić trenerowi/lekarzowi lub chociaż skonsultować. I nie zawsze warto ślepo kierować się wypisanymi tu radami. Owszem, większość chce pomóc, ale należy pamietać o tym, że często daleko do profesjonalnego wykształcenia pod sportowym kątem osobom udzielającym się na forum:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14568 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53165

a skąd wiesz jakie wykształcenie maja osoby udzielające się na forum zawsze dla swojego bezpieczeństwa trzeba wziąć pod uwagę, że ktoś się myli...

Zmieniony przez - bodymaker w dniu 2007-07-22 12:40:27

Sklep kibica www.ISS-sport.pl sponsorem Ligi Typerów! Zagraj z nami!
http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__VII_Edycja-t567860.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 185
bodymaker jakie odzywki polecil bys dla mnie na zwiekszenie wytrzymalosci sily i energii? moj wzrost 185, waga 67 na silownie nie chodze bo brakuje na nia czasu... biegam codziennie i stad taka waga co zjem to zaraz spale... ciezko jest nabrac mi masy, mozna powiedziec ze caly czas utrzymuje sie taka sama waga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
wiesz ile trener czesto wie o suplementach ? to co na ulotce.
czesto poleci np dextroze bo dodaja do kreatyny czy cos, a jak ktos wypije glukoze po treningu i go skarci bo nie stosuje sie do jego zalecen

czesto lekarz niewiele wiecej - sam jestem na lekarskim i nie ma takich przedmiotow- niestety. a uwierz mi watpie ze jakis lekarz ktory ma na glowie sprawy kontuzji itp ma czas zaglebiac sie w biochemie ( w tym roku mialem) od podstaw spowrotem bo uwierz mi zaden lekarz (rodzinny czy specjalista od danej dziedziny np proktolog) po specjalizacji anatomii nie pamieta poza ew swoim obszarem dzialania

nie mowie ze wszyscy zeby nie bylo (mowa o tych 'nizszych' klubach - bo nie mowie o panach z 1, 2 lig (choc i tam sa tacy) - oczywiscie nikt nie mowi ze tu nikt bzdur nie pisze - (tez 'zeby nie bylo')

Zmieniony przez - f***master w dniu 2007-08-20 20:16:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 211 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2050
na rynku pojawily sie nowe odżywki takie jak:Olimp HMBolon NX MegaCaps, Olimp Kre-Alkalyn 2500 MegaCaps itp.

wiec ktore z nowych produktow jest dobrym rozwiazaniem dla pilkarza??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
zadne jakos szczegolnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 211 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2050
czyli najlepiej zostac przy jablczanie kreatyny, HMB itp??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 272
Ja mam pytanie.. Wiek 17 lat trenuję praktycznie codziennie często jest to większy wysiłek ( jak np. podczas meczu albo treningu siłowego ) no i niestety zmęczenie daje się odczuć... Czy przy takiej częstotliwości wskazene jest użycie dodatkowych węglowodanów w postaci Carbomaxa ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kadra Polski na turniej im. Łobanowskiego

Następny temat

ARKA-GÓRNIK .Ł

WHEY premium