SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

suple na masę

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1442

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 102
witam
mam prośbe do starszych i bardziej doswiadczonych kolegów.
Pierwszy cykl mam juz za soba. Brałem suple typu xxl mass i kreatyne cm3. Troche mi sie przytylo,ale nie tyle ile bym chcial. Wze teraz 88kg przy wzroscie 190. Jak bralem suple i cwiczylem (bo po 1 ceklu wlasnie robie przerwe)to przytylem do 93,przez 3 miechy.Ale dla mnie to troche przy mało diety ulozonej nie mam,ale nie jadam rzeczy typu,słodycze,różnegogo rodzaju miesa smazone na zwykłym oleju,staram sie jesc gotowane albo na parze,nie pije alkoholu i gazowanego itp. Staram sie trzymac tego co najbardziej moze mi pomoc w przybraniu wagi.Bio nie za bardzo mnei stac :-/ Cwicze w domu,mam ławeczke,chantle.
Wiec prosze o rade jakie odzywki bylby dobre do tego zebym przybral na wadze.Co do gainera dorzucic,jakie aminokwasy,czy kreatyna to byloby dobre rozwiazanie...?


obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył): brak

Wiek: 25

Waga: 88

Wzrost: 190

Cel cyklu: budowa masy mieśniowej

stosowane już wcześniej suplementy : tak

Uprawiane inne sporty: teraz rzadko,bo pracuje

stosowane wcześniej spalacze : nie

suplement stosowane przez ostatnie 60 dni: brak

ilość dni wolnych od kreatyny: brak

przewidziane finanse na cykl: średnie

uwagi i sugestie: brak

Staż treningowy: początkujacy,chce zacząc 2 cykl
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Bio nie za bardzo mnei stac :-/

Odzywki to tylko dodatek. Ogarnij diete bo bez tego daleko nie pojedziesz. 5kg w 3 miechy tylko ile z tego to fat? 5kg to duzy przyrost masy, jak myslisz ze na cyklu +10kg skoczy to jestes naiwny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 102
ja nie chce wygladac tak jak na tym Twoim zdjeciu powyżej,tylko zeby jakos wygladac,a nie jak chuderlak. A co do diety to nie za bardzo mam jak ja trymac,bo pracuje na 3 zmiany;/ chce przybrac tak z 10kg a pozniej to wyrzezbic.Glupi nie jestem,wiem ze 10kg po jednym cyklu nie przybedzie,ale krok po kroku,mam nadzieje ze dam rade i ze troche mi w tym pomozecie;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Najpierw dieta. Potem odzywki. Musisz wiedziec czego Ci w niej brakuje wtedy mozna pomyslec nad gainerami/białkami itp. Podstawy przedewszystkim. Jak chcesz miec długotrwały efekt buduj od fundamentów nie od dachu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 102
ale bez diety tez mozna przytyc,jak podczas 1 cyklu przytylem nie stosujac ulozonej diety,tylko nie jedzac tego co sie nie powinno. Wiec jak sie chce to mozna,ja wiem ze dieta jest jednym z najwazniejszym czynnikiem,jak nie nawazniejszym,no ale serio nie dam rady...;/ wiem ze suple mi nie zastapia diety,ale pomoga w przybraniu masy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
ale bez diety tez mozna przytyc,jak podczas 1 cyklu przytylem

Zalać sie tłuszczem możnaNa poczatku drogi z siłownia zawsze łatwo idzie potem zaczynaja sie schody.

Nie mam Ci szans widze przekonac kup gainera do uzupełniania braków.
CM3 moze byc, w DT 10g w DNT 5g.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 102
no mozna,tylko podczas 1 cyklu stralem sie nie jesc nic z tluczem zwiazanego,wiadomo,od czasu do czasu cos sie zjadlo. Nie musisz mnie przekonywac,ja o tym doskonale wiem,ze najlepsza by była dieta,no ale nie moge sobie na to pozwolic,niestety;/ a jakies aminokwasy do tego,witaminy,polecasz??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 102
a gainera jakiegos dobrego,znasz moze? mozesz cos polecic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suple z USA

Następny temat

Kreatyna

WHEY premium