SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

strzeż sie KAZEINY!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4063

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51
MLEKO CICHY MORDERCA
Cytat: Kazeina
Jej zawartość w krowim mleku jest trzykrotnie większa niż w ludzkim. Jest to gęsta, lepka substancja, która sprzyja formowaniu się potężnego kośćca cielęcia. W żołądku niemowlęcia tworzą się z niej grube, twarde, ubite grudki, które są trudne do strawienia. Jej ubocznymi produktami trawienia jest gęsty śluz, który gromadzi się w jelitach, które są zablokowane i mają utrudnioną absorpcję substancji odżywczych. Mleko krowie jest jednym z najbardziej śluzotwórczych pokarmów. Jego duże stężenie powoduje zaczopowanie i podrażnienie układu oddechowego, gromadzi się w całym ciele i stanowi potężne obciążenie dla układu wydalniczego. Dr Norman Walker, liczący sobie 109 lat i prowadzący badania od 50 lat uważa, że kazeina jest głównym czynnikiem chorobotwórczym tarczycy.
Proszę jeżeli pijesz mleko przeczytaj całość:
http://www.faceci.com.pl/mleko.html 
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 4672 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31505
Ja pije mleko i będę pił dalej

A tak poza tym to czytałem już wiele art. na ten temat i nie przejmuję się tym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a poza tym to cześć Gino
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4069 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44515
przez okolo 10 lat piłem co najmniej litr mleka dziennie( niekiedy nawet 2-3)

teraz od okolo poł roku mleka uzywam tylko do kawy i nie odczówam zadnej róznicy

Zmieniony przez - Lager90 w dniu 2008-12-30 08:22:09

HST power!!!
"niech nienawidzą- byle by sie bali"

http://www.sfd.pl/Lager90/BLOG/W_Drodze_Na_Plaze_fotki_s.33,_filmik_str.36-t459544.html - Mój blog;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
mleczko jest git
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jakaś racja w tym jest, to że mleko jest np śluzotwórcze wiadomo od dawna.

Ale nic nie zmienia faktu że to gino, popatrzcie na inne posty, w innych działach.

BAN
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 4672 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31505
No i jak mi się wydaje już było pełno art. o mleku na tym forum, więc zbędne chyba dodawanie kolejnych...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 5820 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42644
Jezeli tolerujesz laktoze,lubisz mleko, to mzoesz pic smialo byle nie litr dziennie, ale szklanka jak najbarzdiej

GÓRA---->I am What I am

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 189 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2169
Ja pije 0,5-1 litr dziennie nie mówiąc o przetworach mlecznych. mleko jest DOBRE
...
Napisał(a)
Usunięty przez domer za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Picie dużych ilości mleka znacznie zwiększa ryzyko wystąpienia osteoporozy w wieku dojrzałym. Żaden ssak nie pije mleka przez całe życie, oprócz kotów, ale też tylko dlatego, że ludzie mu go dają.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy mozna jest za duzo warzyf?

Następny temat

czy to mozliwe

WHEY premium