SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

straszny ból po szocie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3394

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 187 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10136
Ja tylko w barki bije i nie narzekam raz w udo biłem i podziekowałem

Dojść do czegoś oby nie na skróty bo wtedy nagroda gorzej smakuje

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 585 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18222
wal w wyprostowana noge miesien jest mniej naciagniety niz przy zgietej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 562 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2381
1 w udo tez mialem bolesny, w nocy bralem przeciw bolowe leki tak mnie noga bolala :p drugi tez troche bolal, a pozniej to juz nawet szybko wstrzykiwalem i nic nie bolalo, moze jakos te uda sie przyzwyczajają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1161 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21670
ja bije tylko w uda i jest git raz tylko natrafilem na nerwa to az miesien skurcza dostal hehe

Od zadawania pokut zawsze ktoś się znajdzie lecz nie ma kto rozgrzeszać dając druga szanse.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 239 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13464
no właśnie miałem taką historię przy tym szocie, że pierwsze wbicie igły - weszła z 1cm i dalej nie da rady, czuje twarde i ból.
Zmiana igły i drugie podejście, weszła prawie 3cm i znów twardo, ale chuy - wtłaczam.
I podczas wtłaczania czułem jak mi noga drga co jakiś czas, chyba to był nerw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94922 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
rób szoty w pośladki i po problemie.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
zastrzyki tez trzeba umiec robic.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94922 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
chudzina ma racje dupa i nogi to nie tablica do darta,jak ci łapy latają poproś kogoś niech robi ci strzały.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 239 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13464
a czy powiedziałem że mi ręce latają?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
nie chodzi tylko o trzesiawke, ale sam piszesz, ze wbijasz, idzie ciezko, wbijasz dalej, wtlaczasz, noga dostaje drgawek, ale ty tloczysz plyn. no to czemu dziwi slonia traba, ze wynik jest jaki jest?

robienie zastrzyku to nie tylko wbic-wtloczyc, ale tez pomyslunku troche i wyczucia czy jest ok, czy tez nie jest. pomyslunek - w skrocie. a do tego pewna reka i mocarny kciuk

Zmieniony przez - chudzina w dniu 2009-08-02 10:52:47

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

METANABOL/ALCHEMIA 107 tab. w opakowaniu? Podróba?

Następny temat

Wziąłem 4 strzały omki jak sie odblokować??

WHEY premium