SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ból po szocie w udo :)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1469

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

19

Waga

87

Wzrost

176

Obwód ramienia

42

Obwód uda

64

Staż na siłowni

2

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

220/180ww/140t

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

2x meta 30mg ed 1-6

Opisz swój plan treningowy

split 5xweek 7xaero

Cel cyklu

zachowanie miesnia na redu nastepnie jakosciowa masa

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

ponad 2 miechy albo i wiecej

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

krata sie przebija glowy na czworkach widac

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

tycie

Stan zdrowia

dobry/bdb

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

.

PPM (podstawowa przemiana materii)

.

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

wl 130 sq 150 ponad
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 65 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 529
Siema. Biłem 1ml pierwszy raz w udo enana.
Igla 0,6x30.

Sprawa wyglada tak pi szocie nie bolalo nic.
Wczoraj czyli cala srode tez nic nie bolalo. Wieczorem lekko zaczęło bolec, no i dzis rano sie obudzilem mocno obolały.

Goraczki nie ma. Guza tez. Miejsce nie jest ciepłe. Ogólnoe nie ma sladu po szocie. Dziwne jest to ze noga boli w troche innym miejscu niz sam szot.

Co robic ? Cialo musi sie przyzwyczajic ? Jest jakies przeciwbole/przeciwzapalne ? Nagrzewac to prysznicem ? Masowac poradzcie cos bo sie wkvrwiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 211 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2022
Ja mam igły 0,4 i wtedy nie czuję tak mocno.
Może napiąłeś mięsień, albo poruszyłeś igłą. Wtedy może boleć.
To, że po 2 dniach, to normalne, ale że "mocno obolały", to może trochę przesadzasz? Ma prawo lekko boleć, taki ból, jak przy zakwasach po treningu, tylko miejscowo.

Zmieniony przez - fujiman w dniu 2014-04-24 09:49:53

Nie bić. Dopiero się uczę...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94491 Napisanych postów 364443 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669135
zależy od firmy i tolerancji organizmu,daj ibuprom

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 63
Jak dla mnie klasyczny zrost. Igły masz dobre i nie zmieniaj na cieńsze bo sa krótsze. im ciensza igla tym plyciej bije i z wiekszym cisnieniem co zwieksza ryzyko rozszarpania tkanki miesniowej przez gesty olej. Bij dalej 0,7 ale ciut wolniej bo pewnie szybko weszlo. Na zrosta goraca kompiel i masaż bedzie bolec nawet do tygodnia. I spytam z ciekawosci. Czemu udo a nie zadek? Jest mniej unerwiony i mniej bolesny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
co za bzdury ^^

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 65 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 529
Lubie swoje udka dlatego a tak serio to wygodniej na pierwszego szota. Nastepby chyba pojdzie w zad. Sok powoli wbijalem przynajmniej tak mi sie zdaje :) trudno jakos przeboleje. A ból do zniesienia. Zobaczymy co bedzie za jakis czas :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Trafiłeś w nerw, poruszyłeś nogą lub spiąłeś mięsień a może to reakcja na ingerencję, skoro to pierwszy raz. Skoro nie ma obrzęku i żadnych innych śladów to znaczy, że nic takiego się nie dzieje. Możesz bić dalej.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 63
Szanowny Panie miczelx.
Nie uwazam tego za bzdury. Jest to najprostrze tlumaczenie. Pierwszy strzal wykonany przez laika nadszarpal tkanke i mamy zrost. Chyba ze bedziemy dyskutowac o domniemanym pochodzeniu materialu lub tolerancji organizmu. Jestem nowy na forum ale wiem to i owo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 65 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 529
Dobra Panowie, każdy powiedział coś od siebie, i każdemu dziękuje za poświęcenie czasu Ale nie ma co sobie tu udowadniać kto ma racje :) Rozmasowałem trochę nogę i wziąłem prysznic gorący, jest troche lepiej... Dam znać za pare dni co i jak :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 65 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 529
Siema ! Jeśli kogoś to interesuje (mam na myśli nowicjuszy takich jak ja) to mówie jak ma się sprawa. Guza, temperatury, obrzęków i innych tego typu akcji nie było. Waliłem 0,6x30 w udo. Ból zaczął się na 2 dzień po szocie. Wygląda na to że ciało nie przyzwyczajone, bo szota myślę że zrobiłem dobrze i w odpowiedniej higienie.

Dziś na 5 dzień po strzale, udo jeszcze lekko boli, śmiało mogę robić już przysiad, z ciężarem jeszcze nie próbowałem ale myślę że jutro jeszcze troche bedzie czuć tą noge a na 7 dzień będzie git.

Rozgrzewałem prysznicem noge, altacetem, bengayem, i masowałem.
I jakoś ból przeminął także nic poważnego.

Wczoraj wieczorem poszedł drugi szot tym razem w tyłek, trochę trzeba sie nawykręcać, i ręka lekko drżała ale zdecydowanie lepiej w tyłek, ból zerowy, dziś jest też git :) i nawet w przypadku ew. bólu chyba lepiej jak boli jeden pośladek niż KVRWA CAŁA NOGA

Pozdrawiam. Powtarzam info dla nowicjuszy w temacie, gdyby ktoś miał podobny problem, bez paniki panowie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 458 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17503
miales normalny bol po szocie, nie celebruj tego tak hehe
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

tamoxifen

Następny temat

przerwa pomiędzy cyklami metki

WHEY premium