SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Goraczka po szocie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 445

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 37 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 624
Witam , wiecie co sie stało z Invicilbe Pharmacy? Jechalem na towarze od nich 2 lata i wszystko ok. Teraz kupilem z tej samej strony i jest inna naklejka, dupa boli tak ze szok do tego mam goraczke 37,5.

Moge wrzucic zdjecie, ale nie wiem czy wolno.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 661 Napisanych postów 1086 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 40034
Walnij ibuprofen przeciwzapalnie. Mogli zmienić nośnik i źle zareagowałes, mogli ch**owo ugotowac, opcji jest wiele. Zdjęć środków nie wrzucamy. Ja labu nie kojarzę w ogóle.
1

S ex
A lkohol
A naboliki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 37 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 624
Kiedys gdzies trafiłem przypadowo na ich strone. Wbilem deke, mam nadzieje ze ta goraczka nie bedzie trwala miesiac...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 661 Napisanych postów 1086 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 40034
Będzie się dlugo utrzymywać to zmienic lab i się nie meczyc. Zeby później cięcia dupska nie było.
1

S ex
A lkohol
A naboliki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12066 Napisanych postów 160513 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234674
pewnie stan zapalny po szocie. Tutaj moze byc nawet zle wykonana injekcja od rzeczy prostych, do bardziej skomplikowanych, jak wspomina kolega wyzej, ze po prostu cos sie zmieniło w składzie. to tylko undery... nie ma co liczyc na to, ze srodki beda latami trzymaly podobne stezenia, sklady itd. tutaj co partia moze byc zmiana jakas w produkcie... jak sytacja sie powtorzy to bedziesz mial odp ze trzeba niestety zmienic labo, bo cos jest nie tak. byc moze jest to wina tylko jednej partii. osobiscie tez nie slyszalem o tym labo

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Waldi070707
37,5.


To nazywasz goraczka

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94695 Napisanych postów 364662 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669729
Sok może być ok ta jedna inj mogła być "niefartowna" przerabiałem to

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 37 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 624
Okej, dzisiaj juz lepiej.Zrobie jeszcze jeden szot i sprawdze czy to moj blad czy u nich cos sie spiepszylo. Jak bede przechodzil to chyba na AndroChem. Czy ta ich strona ktora funkcjonuje to ori czy fake?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 668 Napisanych postów 1610 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26561
Osobiście polecam Aandro.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 377 Napisanych postów 741 Wiek 34 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 5795
Napisz jak zamówisz czy coś ci od nich przyszło ostatnia strona andro była tylko angielska a tu dzięki tobie teraz patrzę że już pl wyrosło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 37 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 624
Witam. Goraczka przeszla na drugi dzien. Teraz jest inny problem poniewaz opuchlizna ktora powstala nie zeszla do dziaj. Mam pod skora cos wielkosci pileczki do pingponga. Dzisiaj wzialem igle i strzykawke , wbilem w to i sciagnalem z 10 ml krwi wymieszanej z ropa. Mysle ze na oko zostalo tam jeszcze z 20 ml. Pytanie czy sciagac to samemu czy isc do lekarza. Mial ktos tak?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Test 40 mg

Następny temat

Jaki środek do cyklu redukcyjnego

WHEY premium