SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

udo jak bania,boli jak byk+goraczka po szocie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2391

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 516 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10123
siema pany chcialem zapytac,wczoraj zrobilem szota w udo 2 centy enana alpha pharmy(2x250mg) plus deka isis(300mg),wszystko bylo bono ale dzis rano lekki bol,ale po poludniu udo zrobilo sie jak bania,bol jest koorevski,glowa peka,nawet bebechy bola i temperature mam 38st,a spuchniete miejsce jest gorace tak ze szluga mozna odpalic chyba,co dalej walic do lekarza czy co robic?

zwyciestwo jest wazne,ale wazniejszy jest udzial z walce

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1720 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22401
rkarpinski
A wlasnie miałem zjeść Eeeeh, Hermann


Nie pekaj Bracie.Bądz twardy jak Czterej Pancerni razem wzieci. Co tam jakies pryszcze - micha wazna . Pozdro i do przodu przyjacielu a przestroga od czsu do czasu ludziom sie przyda.Setki razy sie wbija, potem rutyna i gotowa wpadka.Tu trzeba cały czas byc czujnym.BAKTERIE CZAJĄ sie na wbijaczy hehe.A i towar który był pewny do tej pory w pewnym momecie robi sie chvjowy.Czasy takie ot co.Pozdro Karpik.

Idąc ciemną doliną zła się nie ulęknę, gdyż to ja jestem ten najgorszy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
naproxen dać i czekać czy pomoże, jak nie to antybiotyk
Aż dziwne, że po alphie takie cudo. Isis nie znam, to też w ampach?

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Która to iniekcja na tym cyklu? Pierwsza? Teraz daj NLPZ, ibuprofen, naproxen w tabletkach albo diklofenak. Najlepiej idź do lekarza jutro.

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 516 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10123
lece juz 15 tydzien teraz leci 750 enana i 450 deki(mam isis phaemaceuticals 300mg w flakonach 10ml),a wlasnie wczoraj zaczolem ta alphe,ale wczesniej bralem ja na wakacje zeby nie wozic 10ml i bylo git

zwyciestwo jest wazne,ale wazniejszy jest udzial z walce

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
U mnie z udami ten sam problem, dopiero teraz po 3-4 strzalach w kazde udo jest ok, tak to kulalem z tydzien, opuchlizn nie bylo, ale ledwo chodzilem, miesien byl nie przezwyczajony, u ciebie wielka niewiadomo o co chodzi, daj naproxen, jak nie to kekarz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
NLPZ i mierz gorączkę i stan opuchlizny.

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
ja wiem, że to banalne ale przecierasz gumkę?

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 516 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10123
pierwszy raz mam taka faze,masakra
karpiu tak ,i do kazdego szota mam takie mokre waciki z apteki,one sa w komplecie z pompkami i iglami(jestem w jukeju)

Zmieniony przez - barykukurydza w dniu 2013-05-08 00:19:48

zwyciestwo jest wazne,ale wazniejszy jest udzial z walce

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
rkarpinski
ja wiem, że to banalne ale przecierasz gumkę?

Ja nigdy nie przecieram i używam jednej igły to nabierania i wbijania i nigdy mi się takie coś nie zdarzyło.

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 516 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10123
mam naproxen w domu 500mg tabs ile brac i jak czesto?mam tez ibuprofen 400mg
1

zwyciestwo jest wazne,ale wazniejszy jest udzial z walce

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
2 tab, jutro od rana też 2 tab i tak ze 3 x dziennie po 2 tab mozna brać,
ja tak jadłem jak miałem bóle po biosirze

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykl pod sporty walki i silownie

Następny temat

inhalator dla astmatyków w sportach walki

WHEY premium